| Lioana a întrebat:

Exista vreun autobuz direct pe traseul Mamaia - Neptun?

Răspuns Câştigător
| Lioana explică (pentru Salontanul):

Multumesc. Din pacate e prea scump. Prefer trenul cu plecare din Constanta.

| Salontanul a răspuns (pentru Lioana):

Multumesc si eu pentru apreciere!

| darrio2007 a răspuns (pentru Lioana):

Ca pana la urma sa alegi trenul. Amuzantă mai esti!

| Lioana explică (pentru darrio2007):

Daca autobuzul e 9, 6 euro si face 1 h 50 min iar trenul 5, 5 lei si face 1 h 10 min normal ca aleg trenul "istetule"

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

| Lioana explică (pentru darrio2007):

Darrio2007 te rog nu imi mai raspunde la intrebari pentru ca nu-mi dai niciodata raspunsuri complete si utile. Tu nu vrei sa ajuti ci doar sa faci puncte.
Faptul ca tu dai primul raspuns la intrebari face ca intrebarea sa nu mai apara pe lista celor fara raspuns si sa se piarda in categoria celor cu raspunsuri. Multumesc pentru intelegere, pe care sper sa o ai.

| darrio2007 a răspuns (pentru Lioana):

Ai intrebat daca există autobuz.Si ti-am raspuns corect.Si nu numai eu. Trebuie sa deducem ce anume vrei?

| Lioana explică (pentru darrio2007):

Aici nu e test grila cu 2 variante de raspuns la care poti sa raspunzi cu da sau nu. E vorba de a fi util. La ce ma ajuta sa stiu ca este daca nu stiu de unde porneste si la ce ora?

| darrio2007 a răspuns (pentru Lioana):

Asa trebuia formulata intrebarea de la inceput. Isteațo!