| Trandafirii a întrebat:

Hey, TPU eu plec sambata care va veni la Bucuresti si eu sunt din barlad, si stam pana luni, si drumul dureaza 4 ore, asa ca vom opri la baie de vreo 2-3 ori la peco la penzinarii, si mereu la fiecare benzinarie vad cate un catel, si ii dau de mancare boabe din alea pentru catei, ca am o gentuta speciala pentru asta ca am si eu 9 caini, ma rog si e bine ca dau de mancare la cateii de acolo? exprimati-va parerea complet!

2 răspunsuri:
| AndreiHELPme a răspuns:

Sa privim partea buna : da este un gest frumos, nu ii lasi sa flamanzeasca.
Sa privim partea proasta : le dai de mancare. inca 5-6 oameni vor face treaba asta. Se vor obisnuii asa si vor incepe sa devina agresivi pentru ca nu mai primesc de mancare.winking

| alexutzu1238 a răspuns:

Este un gest bun...