| mgtow a întrebat:

Mai e cineva care pleaca spre Londra (luton) cu wizz air pe data de 29 11 2015 la ora 06 20? Mai stam la o vorba sa nu ne plictisim daca e in avion, merg in interes de servici in Marea Britanie stati linistiti

5 răspunsuri:
| immaBeast a răspuns:

Fac si eu o gluma cum fac Francezii despre noi, mergi in interes de furgaseala, nu? laughing

| mgtow explică (pentru immaBeast):

Ce e aia? am gasit prin EURES un post care mi se potriveste

| immaBeast a răspuns (pentru mgtow):

Ehh, nimic, am facut eu o gluma proasta, ma bucur ca ti-ai gasit de munca acolo, plec si eu cu prima ocazie cand o sa am o suma mai mare de bani.

| vladeusebiu a răspuns:

Si din Luton unde in Londra? poate treci prin Albany Park sau Dartford.

| mgtow explică (pentru vladeusebiu):

Dudley la o ora si 15 min distanta