| anonim_4396 a întrebat:

As dorii sa fac o excursie catre Berlin, problema este ca o sa am 17 ani si as vrea sa merg cu avionul neinsotit, acordul parintilor il am, deci daca stiti un site cu bilete mai ieftine si fara insotitor daca se poate.Multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te lasa sa iesi din tara fara declaratia parintilor si fara insotitor major. In cazul avionului in declaratie se va scrie ca insotitor major personalul de bord de pe avion, este destul si atat.