| Uddy98 a întrebat:

Aveti idee cat face reducere la biletul de tren elevilor/studentilor cu legitimatie?

5 răspunsuri:
| DespreHostel a răspuns:

Salut Uddy98 - 50% din pretul intreg a biletului de tren. Daca pretul intre Bucuresti - Constanta ar fi 50 de lei tu ai plati doar 25 de lei

| CataaS a răspuns:

50%.

| AndreYStaR a răspuns:

45 % reducere

| SimonaVanilla a răspuns:

Depinde de ruta pecare o alegi! Si depinde si de trenul cucare calatoresti, se pot face reduceri pentru elevi\studenti si pana la 50%. Pentru mai multe informatii intra pe siteul mersultrenurilorcfr.ro sau cfrcalatori.ro Iti adaugi acolo plecarea si locul de sosire si o sa vezi exact cat costa biletul redus. Succes!

| Anonim_Ionut_2001 a răspuns:

Pentru elevii din învăţământul primar şi secundar, precum şi pentru studenţii din învăţământul universitar de stat şi particular acreditat, cursuri de zi, reducere de 50% din tariful trenurilor regio, clasa a 2-a, în tot timpul anului calendaristic.

Uita-te aici: http://www.cfrcalatori.ro/705

FUNDA!?