| Shadow4Yoou a întrebat:

Ce poti face la Lacul Balaton? Merg impreuna cu parintii si o sa fie destul de plictisitor. Si este vreo sala gen NetCafe sau ceva de genu?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ce aiurea. In loc sa te bucuri de vacanta, de locul minunat pe care-l vei vizita, tu tot cu gandul la calculator esti.

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti vizita Aquapark Annagora - Balatonfüred.Aquapark Annagora este situata in localitatea Balatonfüred, intr-o zona linistita in apropierea a lacului Balaton, la cca 500 metri. - 12 topogane de diferite dimensiuni, dificultati si diferite viteze
- bazine cu valuri pentru adulti si copii
- bazin acoperit
- teren de sport (volei)
- bazine pentru copii
- restaurant
- inghetata
- bar Bilet intrare adulti circa 40 lei iar pentru copii 25 lei. Iar pentru o distractie nebuna toata ziua, insa atentie costisitoare afla ca pe intreaga lungime a malurilor lacului sunt un numar impresionant de locuri de distractie atat de zi cat si intreaga noapte. Aceseaza : http://ro.gotohungary.com/lasati-sa-creasca-nivelul-de-adrenalina- Dupa o vacanta pe Lacul Balaton sunt convins ca iti vei schimba ireversibil parerea.

| mihai69 a răspuns:

Lacul Balaton are 80 km lungime și aproape 600 km pătrați suprafață, are vreo 50 de localități de jur-împrejur... de unde să știm noi unde mergi tu?!?
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/bb/Balaton.png