| Vicentiu-andrei_Nicola_1990 a întrebat:

Nu stiu daca intrebarea mea se potriveste cu categoria...
Are cineva idee cat costa un bilet de avion de la Bucuresti pana la Sibiu?
Fara escala ca am gasit pe net cu escala in Austria sau Germania.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici nu ai sa gasesti. e prea mica distanta intre cele doua orase sa existe o cursa aeriana

| express11 a răspuns:

Bine ca nu ai gasit cu escala in japonia.cum naiba ai gasit pe ruta Bucuresti sibiu cu escala in Austria sau Germania? nici nu stii ce vorbesti.

| suntserios a răspuns (pentru express11):

Tu nici atat nu stii ce spui, dar iti place sa sari repede cu gura. Ai macar idee daca exista ruta Bucuresti Sibiu inainte sa te minumezi de escala in Austria si Viena?

| express11 a răspuns (pentru suntserios):

Stii ceva, n-am cautat cursa, dar era la mintea prostului ca nu avea cum escala in Austria, sau Germania ca sa ajungi in intr-un oras din romania.raspunzi si tu la cateva intrebari si te crezi destept..asa ca n-o mai lalai.

| suntserios a răspuns (pentru express11):

Intra pe orice site de bilete de avion sau chiar pe site ul tarom si ai sa vezi ca astea sunt solutiile care sunt oferite.

Bucuresti - Sibiu cu escala in Austria si Germania. Sunt bilete de avion puse in vanzare de companii aeriene asa ca daca nu esti pe subiect mai bine taci decat sa zici prostii

| express11 a răspuns (pentru suntserios):

Esti stresant! tu la mintea ta ai da 1000ron sa faci ruta asta? asta am vrut sa-i spun.si mai stresant esti caci, cauti pe google lucruri pe care cel care intreaba le stie.in concluzie este o intrebare prosteasca, el fiind sigur ca nu sunt curse directe, si tu ai dat un raspuns ca al meu, exact nefolositor.bafta!