| anonim_4396 a întrebat:

stiti un site pentru bilete de avion Romania-Germania, dar mai ieftine daca se poate si probabil daca dau voie doar copiilor 12-17 ani neinsotiti de adulti.Multumesc.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Insotitor iti trebuie pentru orice firma, doar ca unele companii ofera acest serviciu contra cost, adica insotitorii de bord sa fie si insotitorul minorului

| darius51 a răspuns (pentru suntserios):

Si nu sti cam cat ar veni pe total?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cunosc care sunt taxele pentru insotitor ca nu am avut nevoie niciodata

la fel cum nu te pot ajuta nici cu biletul de avion avand in vedere ca nu ai zis de unde si pana unde vrei sa mergi. Si Romania si Germani sunt tari mari. Si nici nu ai zis cu cat timp inainte vrei sa iei biletele

| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://avion.cabanova.com/bilete-avion-ieftine.html
Este foarte bun vei fi multumit

Sper sa te ajute

| Borș_Eugenia_2000 a răspuns:

Nu poți ieși din țară fără acordul părinților dacă ești minor.

| darius51 a răspuns (pentru Borș_Eugenia_2000):

Acordul il am, nu-i problema, dar nu stiu sigur daca trebuie neaparat un insotitor.