| Didi_Diana_1997_eVix a întrebat:

sunt noua pe aici și as vrea sa va pun o întrebare : eu în câteva zile o sa plec în tabără la munte în Apuseni și nu prea știu ce sa îmi iau în bagajul /rucsacul de drum care o sa îl țin cu mine în autocar. O sa fie un drum foarte lung și nu știu ce sa îmi iau de mâncare, ca sa nu mă plictisesc și alte chestii.Vă rog ajutați-mă!

Răspuns Câştigător
| millar a răspuns:

Pai in primul rand ca mancare poti sa iti faci niste senvisuri, poti sa iti iei niste sticsuri covrigei ceva de rontait, apa, sa iti iei servetele umede si poti uscate nu se stie ce se poate intampla (cum ar fi sa versi apa pe tine ) castile sa iti descarci muzica, poti sa iti iei niste reviste sau carti sa ai ce citi, un hanorac sau geaca

1 răspuns:
| Anonima0001 a răspuns:

Poti lua castile si telefonul, carti de joc. cu siguranta iti trebuie si geaca, daca vrei sa iti ocupi timpul ia si creioane si hartie. happy Funda?