| Domnonononononononono a întrebat:

Salutare, îmi puteți spune și mie cum aș pute ajunge din Craiova până la Bistrița? Dacă se poate să fie traseu direct... am observat că trenul trebuie schimbat și este drum foarte lung (plus preț ridicat), iar microbuz este doar până la Târgu Mureș.
Aștept un răspuns de la cineva care cunoaște mai bine situația.
Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| Lucian4 a răspuns:

Tu insuti ai putea cunoaste f bine situatia daca ai suna la autogara sa ti dea legaturile de microbuze. pana la Bistrita.