| Vl_Alin_2000 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog cum pot face Like-uri pe facebook VA rog dau funda happy daca vreti sa ma contactati Facenook-ul meu este AlinVl

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IQ a răspuns:

In primul rand fii mai atent la scris. Daca vrei sa ai mai multe like-uri ar trebui sa iti schimbi numele de facebook(asta e cam naspa), iti trebuie un nume care sa atraga alte persoane sa intre la tine pe profil.Si cel mai simplu mod de a primi multe like-uri este de a-ti face cati mai multi prieteni.Bafta!

| kim0 a răspuns:

Nu poti lua multe like-uri decat daca esti popular sau esti fata si pui poze indecente.