Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici
 
2705728intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
22 Iul
SATI 291.194AFISARI
124.162VIZITE
102.869V. UNICI
Raspunsurile utilizatorului alex_7222
  • Multumesc!  postat la 25 Iunie 2012 18:21
  • Si nu apar si pe net ca eu asa stiam?
     postat la 19 Februarie 2012 21:57
  • Pai cred ca m-as duce la cea la care am sanse mai mari de reusita, chiar daca profesoara o sa se supere la inceput pe mine asta este, o sa ii treaca...  postat la 13 Februarie 2012 21:05
  • A) A scrie este frumos.
    b) Caietul este pentru a scrie.
    c)Dorinta de a scrie e mare.
    d) El doreste a scrie
    Fundita? :D  postat la 16 Ianuarie 2012 15:29
  • Cred ca a vrut sa ii spuna ca nu esti de nasul lui. Ca arati mult mai bine decat el sau ceva de acest gen;)  postat la 16 Ianuarie 2012 15:19
  • To have forma afirmativa trecut
    Eu am avut – i had
    Tu ai avut–you had
    El/ea a avut-he/she had
    Noi am avut- we had
    Voi ati avut – you had
    Ei/ele au avut-they had
     postat la 11 Decembrie 2011 16:06
  • To be forma afirmativa trecut
    Eu am fost – i was
    Tu ai fost –you were
    El/ea a fost-he/she was
    Noi am fost- we were
    Voi ati fost – you were
    Ei/ele au fost-they were
     postat la 11 Decembrie 2011 16:03
  • Spui ca ai vrut sa bei apa si din greseala ai varsat cana in pat  postat la 30 Noiembrie 2011 14:57
  • Dictionare.us  postat la 26 Noiembrie 2011 15:14
  • Adica daca e atribut, complement etc  postat la 26 Noiembrie 2011 15:09
    Raspuns la intrebarea:
    Cum adica valoare sintactica?
  • E de la lumina math nu? sunt 496  postat la 26 Noiembrie 2011 15:06
  • Cer, apa, adancime, liniste, calm, frig  postat la 22 Octombrie 2011 11:44
  • Funda?:D

     postat la 5 Octombrie 2011 19:51
  • Funda?:D
     postat la 5 Octombrie 2011 19:50
  • Caricaturi, cariera, caritate, caricaturist, a se caria, carida(animal care seamana cu racul), carie, cariochineza(mod de inmultire la plante si animale), cariola  postat la 5 Octombrie 2011 19:24
  • raspuns ales
    FELICITARI TUTUROR ELEVILOR PREMIATI SI MENTORILOR!
    Concursul COMPER Editia I 2010‐2011 GRILA DE PREMIERE
    Rezultatele Etapei Nationale la Matematica Premiul I: 91‐100 puncte
    Premiul al II‐lea: 81‐90 puncte
    Premiul al III‐lea: 71‐80 puncte
    Mentiune: 61‐70 puncte
    Elev Mentor Clasa Punctaj Premiu Scoala Judet Localitate
    Aciocaneasa Bianca Ioana Chirila Andreea I 100 Premiul I Scoala Nr. 17 Botosani Botosani
    Apipie Andrei Petroi Elena I 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Badaluta Andrei Chirila Andreea I 100 Premiul I Scoala Nr. 17 Botosani Botosani
    Baluta Ana-Maria Florea Rodica I 100 Premiul I Scoala nr. 131 Bucuresti Sector 5
    Barbusteanu Alexia Tulica Constanta I 100 Premiul I Scoala Gh. Banea Tulcea Macin
    Busuioc Leonard Lita Ionela I 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Ocnita Dambovita Ocnita
    Chemaloglu Sabina Tulica Constanta I 100 Premiul I Scoala Gh. Banea Tulcea Macin
    Ciobanu Andrei Zahariea Lucica I 100 Premiul I Scoala Mihai David Vaslui Negresti
    Ciobanu Razvan Zahariea Lucica I 100 Premiul I Scoala Mihai David Vaslui Negresti
    Cseh Tudor Alexandru Ionescu Daniela I 100 Premiul I Scoala Nr. 79, Academia Nicolae Teodorescu Bucuresti Sector 4
    Dinca Razvan Petroi Elena I 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Dinu Ana-Maria Petroi Elena I 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    DOBRESCU IOANA BACIU ELENA LENUTA I 100 Premiul I Scoala Nr. 79, Academia Nicolae Teodorescu Bucuresti Sector 4
    Faifer Arlett Evelyn Zahariea Lucica I 100 Premiul I Scoala Mihai David Vaslui Negresti
    Faifer Gilda Zahariea Lucica I 100 Premiul I Scoala Mihai David Vaslui Negresti
    Filimon Cristian Zahariea Lucica I 100 Premiul I Scoala Mihai David Vaslui Negresti
    Gidar Karla Gidar Alina I 100 Premiul I Liceul Teoretic Bechet Dolj Bechet
    HARABOR DARIA TEODORA Malaescu Nicoleta I 100 Premiul I Scoala nr. 29 Sfanta Ana Galati Galati
    Hinceanu Patricia Zahariea Lucica I 100 Premiul I Scoala Mihai David Vaslui Negresti
    Holtea Delia Petroi Elena I 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Ilie Mihai Petroi Elena I 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    IONAS EDUARD BACIU ELENA LENUTA I 100 Premiul I Scoala Nr. 79, Academia Nicolae Teodorescu Bucuresti Sector 4
    Iordache George Zahariea Lucica I 100 Premiul I Scoala Mihai David Vaslui Negresti
    Leustian Ana Maria Zahariea Lucica I 100 Premiul I Scoala Mihai David Vaslui Negresti
    Manolache Malina Zahariea Lucica I 100 Premiul I Scoala Mihai David Vaslui Negresti
    Mavrodin Bianca Ionescu Daniela I 100 Premiul I Scoala Nr. 79, Academia Nicolae Teodorescu Bucuresti Sector 4
    MAXIM CAMELIA TEODORA Malaescu Nicoleta I 100 Premiul I Scoala nr. 29 Sfanta Ana Galati Galati
    MIHAI IOAN CRISTIAN Malaescu Nicoleta I 100 Premiul I Scoala nr. 29 Sfanta Ana Galati Galati
    Mitrica Madalina Petroi Elena I 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    MOLDOVAN DAVID BACIU ELENA LENUTA I 100 Premiul I Scoala Nr. 79, Academia Nicolae Teodorescu Bucuresti Sector 4
    Nacu Vlad Zahariea Lucica I 100 Premiul I Scoala Mihai David Vaslui Negresti
    Nastasa Alexandra Zahariea Lucica I 100 Premiul I Scoala Mihai David Vaslui Negresti
    Neagu Simona Bolocan Mihaela I 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    NEGRAU BIANCA MARIA Malaescu Nicoleta I 100 Premiul I Scoala nr. 29 Sfanta Ana Galati GalatiNiculescu Andra Ana-Maria Pop Gabriela I 100 Premiul I Scoala nr. 16 Bucuresti Sector 3
    Pasarica Mihaela Petroi Elena I 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Popa Ana Vasiliu Catalina I 100 Premiul I Scoala Nr. 49 Bucuresti Sector 2
    Popescu Gabriela Petroi Elena I 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Preda Mugur Andrei Vasiliu Catalina I 100 Premiul I Scoala Nr. 49 Bucuresti Sector 2
    Putintica Nicoleta Pascu Anisoara I 100 Premiul I Scoala Colonel Constantin Langa Iasi Miroslava
    Ristea Gabriela Petroi Elena I 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    ROBESCU VIRGINIA Andrei Aurelia I 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 19 Constanta Constanta
    Sfetcu Vlad Andrei Ionescu Daniela I 100 Premiul I Scoala Nr. 79, Academia Nicolae Teodorescu Bucuresti Sector 4
    SMIL DENISA Malaescu Nicoleta I 100 Premiul I Scoala nr. 29 Sfanta Ana Galati Galati
    Stefanie Arthur Rupacici Silvia I 100 Premiul I Scoala Dominic Stanca Hunedoara Orastie
    TICOI IRINA BACIU ELENA LENUTA I 100 Premiul I Scoala Nr. 79, Academia Nicolae Teodorescu Bucuresti Sector 4
    Vanghele Andreea Tulica Constanta I 100 Premiul I Scoala Gh. Banea Tulcea Macin
    Vasiliu Alessandra Zahariea Lucica I 100 Premiul I Scoala Mihai David Vaslui Negresti
    Viisoreanu Diana Maria Petroi Elena I 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Zamfir Rares Tulica Constanta I 100 Premiul I Scoala Gh. Banea Tulcea Macin
    Acsinte Francisca Ionescu Daniela I 95 Premiul I Scoala Nr. 79, Academia Nicolae Teodorescu Bucuresti Sector 4
    Bacanau Sara Comsa Ancuta I 95 Premiul I Scoala nr. 16 Bucuresti Sector 3
    Barbulescu Eugen Comsa Ancuta I 95 Premiul I Scoala nr. 16 Bucuresti Sector 3
    Birlescu Delia Florea Rodica I 95 Premiul I Scoala nr. 131 Bucuresti Sector 5
    Chis Dalia Erdei Liana I 95 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Piscolt Satu Mare Piscolt
    CHIVULESCU ALEXANDRA BACIU ELENA LENUTA I 95 Premiul I Scoala Nr. 79, Academia Nicolae Teodorescu Bucuresti Sector 4
    Craciunescu Amalia Zahariea Lucica I 95 Premiul I Scoala Mihai David Vaslui Negresti
    Crisan Bianca Pestean Aurelia I 95 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Nicolae Titulescu Cluj Cluj-Napoca
    Dumitrescu Gabriel Covrig Mara I 95 Premiul I Scoala Happy Planet Kids Ilfov Bragadiru
    Hornoiu Andrei Razvan Pop Gabriela I 95 Premiul I Scoala nr. 16 Bucuresti Sector 3
    ION DAVID Covrig Mara I 95 Premiul I Scoala Happy Planet Kids Ilfov Bragadiru
    Lupu David-Constantin Badarau Daniela I 95 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Neamt Roman
    MOISE ANDRA MARIA Malaescu Nicoleta I 95 Premiul I Scoala nr. 29 Sfanta Ana Galati Galati
    Orbeanu Bianca Florea Rodica I 95 Premiul I Scoala nr. 131 Bucuresti Sector 5
    Palcau Mihai Andrei Petroi Elena I 95 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Prunaru Alexia Bugheciu Carmen I 95 Premiul I Scoala Cpt. Aviator M.T. Badulescu Buzau Buzau
    RADU ANDREEA DENISA Malaescu Nicoleta I 95 Premiul I Scoala nr. 29 Sfanta Ana Galati Galati
    Rizea Radu Ionescu Daniela I 95 Premiul I Scoala Nr. 79, Academia Nicolae Teodorescu Bucuresti Sector 4
    Roman Maria Ionescu Daniela I 95 Premiul I Scoala Nr. 79, Academia Nicolae Teodorescu Bucuresti Sector 4
    Rosu Alexandra Petroi Elena I 95 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Stefan Mihnea Florea Rodica I 95 Premiul I Scoala nr. 131 Bucuresti Sector 5
    STIMPAR LAURENTIU GHIUR MIRELA I 95 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Cicirlau Maramures Cicirlau
    STOIAN MIRCEA Malaescu Nicoleta I 95 Premiul I Scoala nr. 29 Sfanta Ana Galati Galati
    Tolan Ruxandra Comsa Ancuta I 95 Premiul I Scoala nr. 16 Bucuresti Sector 3
    Truica Elisa Rosianu Cornelia I 95 Premiul I Scoala Nicolae Titulescu Olt Caracal
    Uifalusi Darian Erdei Liana I 95 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Piscolt Satu Mare Piscolt
    Balan Alexia Comsa Ancuta I 90 Premiul al II-lea Scoala nr. 16 Bucuresti Sector 3
    BIRSAN ALEXANDRA Malaescu Nicoleta I 90 Premiul al II-lea Scoala nr. 29 Sfanta Ana Galati Galati
    Ciotir Marian Chirila Andreea I 90 Premiul al II-lea Scoala Nr. 17 Botosani BotosaniCretu Andrei-Daniel Badarau Daniela I 90 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Neamt Roman
    Cretulescu Robert Comsa Ancuta I 90 Premiul al II-lea Scoala nr. 16 Bucuresti Sector 3
    Danila Alexandra Pestean Aurelia I 90 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII Nicolae Titulescu Cluj Cluj-Napoca
    Dobeanu Denisa Rosianu Cornelia I 90 Premiul al II-lea Scoala Nicolae Titulescu Olt Caracal
    Dovan Edvin Petroi Elena I 90 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Enache Elena Bolocan Mihaela I 90 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    Fintina Razvan George Moscu Aurica I 90 Premiul al II-lea Scoala cu cls. I-VIII Ion Minulescu Constanta Constanta
    Nuta Alexandra Petroi Elena I 90 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Oancea Samuele Florin Bolocan Mihaela I 90 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    Popescu Andra Rosianu Cornelia I 90 Premiul al II-lea Scoala Nicolae Titulescu Olt Caracal
    Bostan Mihai Bugheciu Carmen I 85 Premiul al II-lea Scoala Cpt. Aviator M.T. Badulescu Buzau Buzau
    Comanceanu Andreea Rosianu Cornelia I 85 Premiul al II-lea Scoala Nicolae Titulescu Olt Caracal
    Neague Laurentiu Rosianu Cornelia I 85 Premiul al II-lea Scoala Nicolae Titulescu Olt Caracal
    Predoi Ioana Badarau Daniela I 85 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Neamt Roman
    Rad Daniel Rotar Valeria-Ana I 85 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII Nicolae Titulescu Cluj Cluj-Napoca
    Sandru Andrei Pestean Aurelia I 85 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII Nicolae Titulescu Cluj Cluj-Napoca
    Tudorache Georgian Bugheciu Carmen I 85 Premiul al II-lea Scoala Cpt. Aviator M.T. Badulescu Buzau Buzau
    Verde Adrian Oltean Silvia I 85 Premiul al II-lea Colegiul National A. Vlaicu - D. Stanca Hunedoara Orastie
    Balcan Teodora Bolocan Mihaela I 80 Premiul al III-lea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    Dotcos Mihai Pestean Aurelia I 80 Premiul al III-lea Scoala cu clasele I-VIII Nicolae Titulescu Cluj Cluj-Napoca
    Raceanu Radu Florea Rodica I 80 Premiul al III-lea Scoala nr. 131 Bucuresti Sector 5
    Sinca Andrei Comsa Ancuta I 80 Premiul al III-lea Scoala nr. 16 Bucuresti Sector 3
    Cosovan Alexandru Florea Rodica I 75 Premiul al III-lea Scoala nr. 131 Bucuresti Sector 5
    Elev Mentor Clasa Punctaj Premiu Scoala Judet Localitate
    Ababei Bianca Iacob Luminita II 100 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    Albescu Ruxandra Iacob Luminita II 100 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    Anghelescu Claudiu Brotac Eugenia II 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Paul Banica Dambovita Targoviste
    Baciu Mircea Iacob Luminita II 100 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    Balcanu Briana Rusu Monica II 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    Biicu Teodora Iacob Luminita II 100 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    Calin Andreea Pascu Luciana II 100 Premiul I Scoala nr. 99 Bucuresti Sector 4
    Capsa Stefania Ungureanu Laura II 100 Premiul I Scoala Ion Creanga Bacau Bacau
    Chelaru Sanziana Iacob Luminita II 100 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    Chirita Teodora Iacob Luminita II 100 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    Ciobotariu Tudor Iacob Luminita II 100 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    Costache Antonia-Ioana Cara Luminita II 100 Premiul I Liceul Teoretic Petre Pandrea Olt Bals
    Costin Bianca Iacob Luminita II 100 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    David Ana-Maria Mindru Catalin II 100 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    Draghici Eduard Constantinescu Daniela II 100 Premiul I Scoala Spiru Haret Calarasi Oltenita
    Florea Andreea Bodran Monica II 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 10 Maramures Sighetu Marmatiei
    Gusti Robert-Stefan Brotac Eugenia II 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Paul Banica Dambovita Targoviste
    Ibanescu Carmen Mindru Catalin II 100 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    Ionas Ivonia Popa Elena II 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Paul Banica Dambovita Targoviste
    Iordache Cristina Brotac Eugenia II 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Paul Banica Dambovita TargovisteIordan Ianis Iacob Luminita II 100 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    Irimia Diana Iacob Luminita II 100 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    Margarit Alexandru Iacob Luminita II 100 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    Marian Roxana Iacob Luminita II 100 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    Marta Alexia Afloroaei Margareta II 100 Premiul I Scoala nr. 146 I.G. Duca Bucuresti Sector 5
    Matei Lavinia Popa Elena II 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Paul Banica Dambovita Targoviste
    Mihai Andreea Iacob Luminita II 100 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    Munteanu Denisa Iacob Luminita II 100 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    Negoita Maria Afloroaei Margareta II 100 Premiul I Scoala nr. 146 I.G. Duca Bucuresti Sector 5
    Nistor Andreea Popa Elena II 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Paul Banica Dambovita Targoviste
    Otel Sinziana Iacob Luminita II 100 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    Panea Mihnea Alexie Elena II 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Traian Dolj Craiova
    Paun Andreea Petrescu Mariea II 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Andrei Muresanu Prahova Ploiesti
    Perial Razvan Iacob Luminita II 100 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    Popa Tudor Bitica Lenuta II 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    Postolache Mara-Ioana Ungureanu Laura II 100 Premiul I Scoala Ion Creanga Bacau Bacau
    Prisecaru Danielea-Ilinca Ungureanu Laura II 100 Premiul I Scoala Ion Creanga Bacau Bacau
    Prisecaru Ioana-Andreea Ungureanu Laura II 100 Premiul I Scoala Ion Creanga Bacau Bacau
    Radu Cosmin Mindru Catalin II 100 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    Rinder Stefan Iacob Luminita II 100 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    Roman Andrei Iacob Luminita II 100 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    Soitu Karina Iacob Luminita II 100 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    Stefanescu Stefan Doilet Jenica II 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    Toader Mihai Bitica Lenuta II 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    Toma Victor Iacob Luminita II 100 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    Vieru Dragos Iacob Luminita II 100 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    Birsan Ioana Parau Ionela II 95 Premiul I Scoala Nr. 113 G-ral David Praporgescu Bucuresti Sector 4
    Bolea Alexandru Iacob Luminita II 95 Premiul I Scoala nr. 6 Mihai Eminescu Vaslui Vaslui
    Bosnea Bogdan Bitica Lenuta II 95 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    Constantin Elena-Michelle Cara Luminita II 95 Premiul I Liceul Teoretic Petre Pandrea Olt Bals
    Dolis Anda Bitica Lenuta II 95 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    Dragan Daria Bitica Lenuta II 95 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    Gaman Razvan Rusu Monica II 95 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    Hanghicel Razvan Galiuc Elena II 95 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Neamt Roman
    Ionescu Izabela Pascu Luciana II 95 Premiul I Scoala nr. 99 Bucuresti Sector 4
    Ivanciuc Andrei Bodran Monica II 95 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 10 Maramures Sighetu Marmatiei
    Latea Alexandru Cara Luminita II 95 Premiul I Liceul Teoretic Petre Pandrea Olt Bals
    Lucaci Antonia-Diana Ungureanu Laura II 95 Premiul I Scoala Ion Creanga Bacau Bacau
    NICOLAE EMILIA PAUN DORINA II 95 Premiul I Scoala Radu cel Mare Dambovita Gaesti
    Nikolic Suzana Galiuc Elena II 95 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Neamt Roman
    Nitu Eric Pascu Luciana II 95 Premiul I Scoala nr. 99 Bucuresti Sector 4
    Paraschiv Robert Constantinescu Daniela II 95 Premiul I Scoala Spiru Haret Calarasi Oltenita
    Patru Andrada Popa Elena II 95 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Paul Banica Dambovita Targoviste
    PAVEL ALEXANDRA Simion Anisoara II 95 Premiul I Scoala cu cls. I-VIII nr. 5 Emil Gulian Giurgiu Giurgiu
    Purcarelu Andreea Alexie Elena II 95 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Traian Dolj CraiovaRusoiu Luiza Alexie Elena II 95 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Traian Dolj Craiova
    Saraolu Sabina Parau Ionela II 95 Premiul I Scoala Nr. 113 G-ral David Praporgescu Bucuresti Sector 4
    Scortea Sorana Brotac Eugenia II 95 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Paul Banica Dambovita Targoviste
    Trandafir Patricia Pascu Luciana II 95 Premiul I Scoala nr. 99 Bucuresti Sector 4
    Anton Florin Stan Nicoleta II 90 Premiul al II-lea Scoala nr. 307 Bucuresti Sector 2
    Baciu Darius Vilcu Daniela II 90 Premiul al II-lea Scoala Cpt. Aviator M.T. Badulescu Buzau Buzau
    Banu Georgiana Meteleanu Irina II 90 Premiul al II-lea Liceul Teoretic Pogoanele Buzau Pogoanele
    Binu Liviu Popa Elena II 90 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII Paul Banica Dambovita Targoviste
    Gavrila Alexandra Ene Florina II 90 Premiul al II-lea Scoala nr. 146 I.G. Duca Bucuresti Sector 5
    Grosu Cosmin Vilcu Daniela II 90 Premiul al II-lea Scoala Cpt. Aviator M.T. Badulescu Buzau Buzau
    Nicolescu Andreea Mirea Daniela Ana II 90 Premiul al II-lea Scoala Nationala Oprea Iorgulescu Arges Campulung
    Nitu Ana-Maria Brotac Eugenia II 90 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII Paul Banica Dambovita Targoviste
    RADU ELENA PAUN DORINA II 90 Premiul al II-lea Scoala Radu cel Mare Dambovita Gaesti
    Vranceanu Catalina-Ioana Ungureanu Laura II 90 Premiul al II-lea Scoala Ion Creanga Bacau Bacau
    Albu Cosmina Galiuc Elena II 85 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Neamt Roman
    Chirnogeanu Maria Pascu Luciana II 85 Premiul al II-lea Scoala nr. 99 Bucuresti Sector 4
    Constantin Vlad-Gabriel Pascu Luciana II 85 Premiul al II-lea Scoala nr. 99 Bucuresti Sector 4
    Dumitrascu Matei Afloroaei Margareta II 85 Premiul al II-lea Scoala nr. 146 I.G. Duca Bucuresti Sector 5
    Nitu Razvan Stan Nicoleta II 85 Premiul al II-lea Scoala nr. 307 Bucuresti Sector 2
    Radu Crina Niculescu Luminita II 85 Premiul al II-lea Scoala Generala Nr. 1 Gh. Tatarascu Gorj Targu Jiu
    Vlad Vlad Meteleanu Irina II 85 Premiul al II-lea Liceul Teoretic Pogoanele Buzau Pogoanele
    Badea Raluca Stefania Florea Rodica II 80 Premiul al III-lea Scoala nr. 131 Bucuresti Sector 5
    Dinu Alice-Melania Pascu Luciana II 80 Premiul al III-lea Scoala nr. 99 Bucuresti Sector 4
    Dumitru Alexandra Vilcu Daniela II 80 Premiul al III-lea Scoala Cpt. Aviator M.T. Badulescu Buzau Buzau
    DUMITRU ALEXANDRU PAUN DORINA II 80 Premiul al III-lea Scoala Radu cel Mare Dambovita Gaesti
    Ene Popa Lucia Pascu Luciana II 80 Premiul al III-lea Scoala nr. 99 Bucuresti Sector 4
    Filip Maria Bianca Doilet Jenica II 80 Premiul al III-lea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    Mitroi Catalina Pascu Luciana II 80 Premiul al III-lea Scoala nr. 99 Bucuresti Sector 4
    ARIFOVICI ALBERT PAUN DORINA II 75 Premiul al III-lea Scoala Radu cel Mare Dambovita Gaesti
    Paralescu Patricia Niculescu Luminita II 75 Premiul al III-lea Scoala Generala Nr. 1 Gh. Tatarascu Gorj Targu Jiu
    Rus Garola Bodran Monica II 75 Premiul al III-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 10 Maramures Sighetu Marmatiei
    Tanase Romina Petrescu Mariea II 75 Premiul al III-lea Scoala cu clasele I-VIII Andrei Muresanu Prahova Ploiesti
    Simeanu Irina Pascu Luciana II 65 Mentiune Scoala nr. 99 Bucuresti Sector 4
    Tudor-Andrei Dragos Anton Pascu Luciana II 65 Mentiune Scoala nr. 99 Bucuresti Sector 4
    Elev Mentor Clasa Punctaj Premiu Scoala Judet Localitate
    Benchea Adina Stan Elena III 100 Premiul I Scoala Mihai David Vaslui Negresti
    Berlinschi Stefan Curuia Carmen III 100 Premiul I Scoala Nr. 113 G-ral David Praporgescu Bucuresti Sector 4
    Bogdanescu Andrei Dogar Elita III 100 Premiul I Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timis Timisoara
    Boitan Cosmina Stan Elena III 100 Premiul I Scoala Mihai David Vaslui Negresti
    Bostan Anca Becheanu Maria III 100 Premiul I Scoala Ion Creanga Bacau Bacau
    Ceapraz Malina Neagoe Daniela III 100 Premiul I Scoala Nationala Oprea Iorgulescu Arges Campulung
    Chitic Georgiana Ailincai Elena III 100 Premiul I Scoala nr. 9 Calistrat Hogas Galati Galati
    Cimpanu Adina Becheanu Maria III 100 Premiul I Scoala Ion Creanga Bacau Bacau
    Cioata Eduard Stan Elena III 100 Premiul I Scoala Mihai David Vaslui NegrestiCornea Diana Becheanu Maria III 100 Premiul I Scoala Ion Creanga Bacau Bacau
    Dancuta Raluca Becheanu Maria III 100 Premiul I Scoala Ion Creanga Bacau Bacau
    David Bogdan Dogar Elita III 100 Premiul I Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timis Timisoara
    Dimitriu Luca Faur Alina III 100 Premiul I Scoala nr. 45 Titu Maiorescu Bucuresti Sector 1
    Duca Andrei Stan Elena III 100 Premiul I Scoala Mihai David Vaslui Negresti
    Enache Bianca Cardel Florentina III 100 Premiul I Scoala Nr. 150 Sf. Elefterie Bucuresti Sector 5
    Epure Anda Curuia Carmen III 100 Premiul I Scoala Nr. 113 G-ral David Praporgescu Bucuresti Sector 4
    Falcusan Calin Teodor Dogar Elita III 100 Premiul I Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timis Timisoara
    Filip Stefan Cardel Florentina III 100 Premiul I Scoala Nr. 150 Sf. Elefterie Bucuresti Sector 5
    Lupulescu Vlad Dogar Elita III 100 Premiul I Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timis Timisoara
    Malancu Elena Neagoe Daniela III 100 Premiul I Scoala Nationala Oprea Iorgulescu Arges Campulung
    Manole Patricia Theodora Faur Alina III 100 Premiul I Scoala nr. 45 Titu Maiorescu Bucuresti Sector 1
    Maracine Denisa Gatitu Adriana III 100 Premiul I Scoala nr. 99 Bucuresti Sector 4
    Melinte Denisa Teodorescu Vasilica III 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Petru Rares Iasi Hirlau
    Minuta Laura Stan Elena III 100 Premiul I Scoala Mihai David Vaslui Negresti
    Obreja Madalina Becheanu Maria III 100 Premiul I Scoala Ion Creanga Bacau Bacau
    Pascal Cezara Elena Becheanu Maria III 100 Premiul I Scoala Ion Creanga Bacau Bacau
    Popa Gabriel Ailincai Elena III 100 Premiul I Scoala nr. 9 Calistrat Hogas Galati Galati
    Radu Madalina Ailincai Elena III 100 Premiul I Scoala nr. 9 Calistrat Hogas Galati Galati
    Raileanu Andrei Stan Elena III 100 Premiul I Scoala Mihai David Vaslui Negresti
    Rosu Andrada Becheanu Maria III 100 Premiul I Scoala Ion Creanga Bacau Bacau
    Teodorescu Stefan Teodorescu Vasilica III 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Petru Rares Iasi Hirlau
    Vlad Ioana-Florentina Ailincai Elena III 100 Premiul I Scoala nr. 9 Calistrat Hogas Galati Galati
    BUDA DARIA CHIS EMILIA III 97 Premiul I GSA Fierbinti Ialomita Fierbinti
    Dane Alexandru Curuia Carmen III 97 Premiul I Scoala Nr. 113 G-ral David Praporgescu Bucuresti Sector 4
    Dobre Anastasia Mesina (Neacsu) Mirela III 97 Premiul I Scoala Nr. 150 Sf. Elefterie Bucuresti Sector 5
    Geamanu Andreea Curuia Carmen III 97 Premiul I Scoala Nr. 113 G-ral David Praporgescu Bucuresti Sector 4
    Gheorghian Viviana Teodorescu Vasilica III 97 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Petru Rares Iasi Hirlau
    NEAGU MATEI CHIS EMILIA III 97 Premiul I GSA Fierbinti Ialomita Fierbinti
    Plosnita Ioana Becheanu Maria III 97 Premiul I Scoala Ion Creanga Bacau Bacau
    Predescu Andra Cioroianu Sanda III 97 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Teodorescu Eduard Rares Acu Teodosia III 97 Premiul I Scoala generala nr.139 M.Santimbreanu Bucuresti Sector 5
    Zegrean Andrei Covrig Mara III 97 Premiul I Scoala Happy Planet Kids Ilfov Bragadiru
    Bancea Andrei Cardel Florentina III 96 Premiul I Scoala Nr. 150 Sf. Elefterie Bucuresti Sector 5
    Barbu Denisa Costache Nicoleta-Mihaela III 96 Premiul I Scoala Nr. 49 Bucuresti Sector 2
    Bologan Laura-Ariana Luca Simona III 96 Premiul I Colegiul National Spiru Haret Gorj Targu Jiu
    Breahna Teodora Tutuianu Marilena III 96 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    Chiper Ioana Cristina Acu Teodosia III 96 Premiul I Scoala generala nr.139 M.Santimbreanu Bucuresti Sector 5
    Chiran Andrei Covrig Mara III 96 Premiul I Scoala Happy Planet Kids Ilfov Bragadiru
    Ciortan Mitrut Stan Elena III 96 Premiul I Scoala Mihai David Vaslui Negresti
    Cordea Razvan Ciociu Laura III 96 Premiul I Scoala Nichita Stanescu Maramures Baia Mare
    Dingu Laura Stan Elena III 96 Premiul I Scoala Mihai David Vaslui Negresti
    Dungan Andrei Dogar Elita III 96 Premiul I Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timis Timisoara
    Ene Emilia Dumitrascu Daniela III 96 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Mircea Voda Calarasi Calarasi
    Geamanu Elena Curuia Carmen III 96 Premiul I Scoala Nr. 113 G-ral David Praporgescu Bucuresti Sector 4Homocea Teodora Dumitru Gheorghe III 96 Premiul I Liceul Teoretic R. Vladescu Buzau Patarlagele
    Ibanescu Lungu George Claudiu Tutuianu Marilena III 96 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    Munteanu Bogdan-Corneliu Luca Simona III 96 Premiul I Colegiul National Spiru Haret Gorj Targu Jiu
    Nidelea Gabriela Curuia Carmen III 96 Premiul I Scoala Nr. 113 G-ral David Praporgescu Bucuresti Sector 4
    Nita Simina Liana Dogar Elita III 96 Premiul I Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timis Timisoara
    Postelnicu Teodora Dogar Elita III 96 Premiul I Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timis Timisoara
    Rotariu Cosmin Stan Elena III 96 Premiul I Scoala Mihai David Vaslui Negresti
    Serban Matei Denisa Maria Gatitu Adriana III 96 Premiul I Scoala nr. 99 Bucuresti Sector 4
    Stefanescu Marius Gatitu Adriana III 96 Premiul I Scoala nr. 99 Bucuresti Sector 4
    Stroe Catalina Dumitrascu Daniela III 96 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Mircea Voda Calarasi Calarasi
    Anghel Mihai Vlad Cioroianu Sanda III 94 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Dan Ioana Ailincai Elena III 94 Premiul I Scoala nr. 9 Calistrat Hogas Galati Galati
    Giaconia Nicolas Gheorghe Tutuianu Marilena III 93 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    Giurgi Stefan Madalin Bodran Monica III 93 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 10 Maramures Sighetu Marmatiei
    Stirbu Ionut Cosmin Cioroianu Sanda III 93 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Anton Cosmin Gavrila Roxana III 92 Premiul I Scoala nr. 146 I.G. Duca Bucuresti Sector 5
    Chiper Alexandra Acu Teodosia III 92 Premiul I Scoala generala nr.139 M.Santimbreanu Bucuresti Sector 5
    Pavaloiu Gabriel Dragan Maria III 92 Premiul I Scoala cu clasele I-IV nr. 2 Ilfov Berceni
    Popescu Eugen Luca Simona III 92 Premiul I Colegiul National Spiru Haret Gorj Targu Jiu
    Stefanescu Adrian Ailincai Elena III 92 Premiul I Scoala nr. 9 Calistrat Hogas Galati Galati
    Voinescu Felicia Gatitu Adriana III 92 Premiul I Scoala nr. 99 Bucuresti Sector 4
    Macsut Vlad Luca Simona III 90 Premiul al II-lea Colegiul National Spiru Haret Gorj Targu Jiu
    Ciobanu Constantin Stan Elena III 89 Premiul al II-lea Scoala Mihai David Vaslui Negresti
    Petrescu Miron Stan Elena III 89 Premiul al II-lea Scoala Mihai David Vaslui Negresti
    Popa Laura Dogar Elita III 89 Premiul al II-lea Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timis Timisoara
    Cazanescu Ana-Maria Gavrila Roxana III 88 Premiul al II-lea Scoala nr. 146 I.G. Duca Bucuresti Sector 5
    Bazavan Alexandru Covrig Mara III 86 Premiul al II-lea Scoala Happy Planet Kids Ilfov Bragadiru
    Enache Alexandru Covrig Mara III 86 Premiul al II-lea Scoala Happy Planet Kids Ilfov Bragadiru
    Iosif Anna Ciociu Laura III 86 Premiul al II-lea Scoala Nichita Stanescu Maramures Baia Mare
    Popescu Jean Radu Covrig Mara III 85 Premiul al II-lea Scoala Happy Planet Kids Ilfov Bragadiru
    Tarta Dragos Ciociu Laura III 85 Premiul al II-lea Scoala Nichita Stanescu Maramures Baia Mare
    Afloarei Florentina Stan Elena III 84 Premiul al II-lea Scoala Mihai David Vaslui Negresti
    Baciu Maria Manolica Elena III 83 Premiul al II-lea Scoala Nr. 2 Ilfov Voluntari
    Popa Razvan Valentin Dogar Elita III 83 Premiul al II-lea Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timis Timisoara
    Abaza Maria Abaza Irina III 78 Premiul al III-lea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    Haiducescu Andrei Gatitu Adriana III 71 Premiul al III-lea Scoala nr. 99 Bucuresti Sector 4
    Borbei Georgiana Ricean Teodora III 67 Mentiune Scoala cu clasele I-VIII Nicolae Titulescu Cluj Cluj-Napoca
    Cojanu Giulia Florea Rodica III 66 Mentiune Scoala nr. 131 Bucuresti Sector 5
    Tripon Bogdan Ricean Teodora III 61 Mentiune Scoala cu clasele I-VIII Nicolae Titulescu Cluj Cluj-Napoca
    Elev Mentor Clasa Punctaj Premiu Scoala Judet Localitate
    Bocsaru Oana Berechet Daniela IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Liviu Rebreanu Arges Mioveni
    Cioca Andreea Titere Daniela IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    Cioca Teodora Titere Daniela IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    Ciresa Alex Ene Catalina Gabriela IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6Costache Bianca Costache Lidia IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Liviu Rebreanu Arges Mioveni
    Cruceru Serban Carbunaru Anuta IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
    Dumbuleu Robert Dragoi Ionela Nicoleta IV 100 Premiul I C.N. I.C. Bratianu - Sc. Gen. A. Densusianu Hunedoara Hateg
    Dumitrescu Andrei Chirita Larisa IV 100 Premiul I Colegiul National Spiru Haret Gorj Targu Jiu
    Eononov Octavian Costache Lidia IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Liviu Rebreanu Arges Mioveni
    Fierascu Andreea Fratila Florentina IV 100 Premiul I Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
    Gabor Nina Gabor Lacramioara IV 100 Premiul I Scoala Gh.I. Bratianu Iasi Iasi
    Ghencea Alexandru Palcau Florentina IV 100 Premiul I Scoala Nr. 79, Academia Nicolae Teodorescu Bucuresti Sector 4
    Gherghina Roxana Ene Catalina Gabriela IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
    HILEA VLAD MOLOIU AURORA IV 100 Premiul I Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
    Iatan Catalina Ene Catalina Gabriela IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
    Ion Felicia Ene Catalina Gabriela IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
    Ion Razvan Voinescu Cosmina IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Paul Banica Dambovita Targoviste
    Ionescu Edward Ene Catalina Gabriela IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
    Ionescu Razvan Palcau Florentina IV 100 Premiul I Scoala Nr. 79, Academia Nicolae Teodorescu Bucuresti Sector 4
    Jigau Cristina Ene Catalina Gabriela IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
    Lazar Alexandra Voinescu Cosmina IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Paul Banica Dambovita Targoviste
    Loghinescu Mara Sanziana Feiffer Mihaela IV 100 Premiul I Scoala 280 M. Sebastian Bucuresti Sector 5
    Lucaci Mihai Dragoi Ionela Nicoleta IV 100 Premiul I C.N. I.C. Bratianu - Sc. Gen. A. Densusianu Hunedoara Hateg
    Mihaila Andrei Costache Lidia IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Liviu Rebreanu Arges Mioveni
    Mosneag Maria Carbunaru Anuta IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
    Necula Narcis Ungureanu Carmen-Ionela IV 100 Premiul I Scoala Nationala Oprea Iorgulescu Arges Campulung
    Negoescu Bianca Costache Lidia IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Liviu Rebreanu Arges Mioveni
    Nicolete Stefania Liliana Toader Roxana IV 100 Premiul I Scoala nr. 98 Avram Iancu Bucuresti Sector 4
    Nistor Andreea Berechet Daniela IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Liviu Rebreanu Arges Mioveni
    Pircsuk Erik Vandici Maria IV 100 Premiul I Scoala Balcescu - Petofi Satu Mare Satu Mare
    Popa Raluca Carbunaru Anuta IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
    Radu Miruna Ene Catalina Gabriela IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
    Slavoiu Tudor Ene Catalina Gabriela IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
    Stanca Adelin-Nicolae Tudor Marcela IV 100 Premiul I Scoala cu cls. I-VIII Dimitrie Cantemir Constanta Constanta
    Stoicescu Toma George Carbunaru Anuta IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
    Tanasoiu Oana Chirita Larisa IV 100 Premiul I Colegiul National Spiru Haret Gorj Targu Jiu
    Tutu Andreea Feiffer Mihaela IV 100 Premiul I Scoala 280 M. Sebastian Bucuresti Sector 5
    Urse Adrian Dinu Fratila Florentina IV 100 Premiul I Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
    Vasilica Anca Carbunaru Anuta IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
    Aslan Andrei Fratila Florentina IV 97 Premiul I Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
    Balu Ionut Chirita Larisa IV 97 Premiul I Colegiul National Spiru Haret Gorj Targu Jiu
    BORBEI ANA BOLOG RODICA IV 97 Premiul I Scoala generala I.D. Sarbu Hunedoara Petrila
    Cioban Andrei Gruev Anca IV 97 Premiul I Scoala 280 M. Sebastian Bucuresti Sector 5
    Cionca Andreea Feiffer Mihaela IV 97 Premiul I Scoala 280 M. Sebastian Bucuresti Sector 5
    GURAN DANIEL MOLOIU AURORA IV 97 Premiul I Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
    Iscru Vlad Dragoi Ionela Nicoleta IV 97 Premiul I C.N. I.C. Bratianu - Sc. Gen. A. Densusianu Hunedoara Hateg
    Manica Malina Ene Catalina Gabriela IV 97 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
    Nastase Alexandru Juganaru Nicoleta IV 97 Premiul I Scoala Spiru Haret Calarasi Oltenita
    Negut Ana Feiffer Mihaela IV 97 Premiul I Scoala 280 M. Sebastian Bucuresti Sector 5Podar Stefan Carbunaru Anuta IV 97 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
    Rilla Raluca Mogos Mariana IV 97 Premiul I Liceul Teoretic Stefan Odobleja Bucuresti Sector 5
    Savu Teodora Pit-Rada Marica IV 97 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Varga Oana Mogos Mariana IV 97 Premiul I Liceul Teoretic Stefan Odobleja Bucuresti Sector 5
    Vasile Victor-Ioan Berechet Daniela IV 97 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Liviu Rebreanu Arges Mioveni
    Axinte Tudor Gabriel Mogos Mariana IV 96 Premiul I Liceul Teoretic Stefan Odobleja Bucuresti Sector 5
    Bercioiu Andrada Fratila Florentina IV 96 Premiul I Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
    Cercel Stefan Negrila Cristina IV 96 Premiul I Scoala Nicolae Titulescu Olt Caracal
    Dinescu Matei Ene Catalina Gabriela IV 96 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
    Muntean Ana-Maria Dragoi Ionela Nicoleta IV 96 Premiul I C.N. I.C. Bratianu - Sc. Gen. A. Densusianu Hunedoara Hateg
    Muntean David Dragoi Ionela Nicoleta IV 96 Premiul I C.N. I.C. Bratianu - Sc. Gen. A. Densusianu Hunedoara Hateg
    Patru Ovidiu Negrila Cristina IV 96 Premiul I Scoala Nicolae Titulescu Olt Caracal
    Stoiculescu Alexandru Berechet Daniela IV 96 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Liviu Rebreanu Arges Mioveni
    Surugiu Horia Palcau Florentina IV 96 Premiul I Scoala Nr. 79, Academia Nicolae Teodorescu Bucuresti Sector 4
    Briceag Maria-Alexandra Fratila Florentina IV 94 Premiul I Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
    Croitoru Catalin Berechet Daniela IV 94 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Liviu Rebreanu Arges Mioveni
    Gartonea Andreea Ene Catalina Gabriela IV 94 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
    Indrecan Oana Dragoi Ionela Nicoleta IV 94 Premiul I C.N. I.C. Bratianu - Sc. Gen. A. Densusianu Hunedoara Hateg
    Mihaila Dragos-George Titere Daniela IV 94 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    Popovici Mircea Titere Daniela IV 94 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    Prunescu Antonia Ene Catalina Gabriela IV 94 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
    Badea Sebastian Dirleci Gina-Eugenia IV 93 Premiul I CNI Matei Basarab Valcea Ramnicu Valcea
    Balanoiu Livia Gabriela Ene Catalina Gabriela IV 93 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
    Gavre Fineas Dragoi Ionela Nicoleta IV 93 Premiul I C.N. I.C. Bratianu - Sc. Gen. A. Densusianu Hunedoara Hateg
    Gavrila Andreea Titere Daniela IV 93 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    Higiu Andreea Titere Daniela IV 93 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    Hornar George Vandici Maria IV 93 Premiul I Scoala Balcescu - Petofi Satu Mare Satu Mare
    Vlad Adriana Mogos Mariana IV 93 Premiul I Liceul Teoretic Stefan Odobleja Bucuresti Sector 5
    Burete Bianca Fratila Florentina IV 92 Premiul I Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
    Hrenorciuc Liviu Bodran Monica IV 92 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 10 Maramures Sighetu Marmatiei
    Nita Corina Andreea Fratila Florentina IV 92 Premiul I Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
    Pleth Orlando Vandici Maria IV 92 Premiul I Scoala Balcescu - Petofi Satu Mare Satu Mare
    Sara Sorana-Andreea Titere Daniela IV 92 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    Tatarusanu Robert Cristian Fratila Florentina IV 92 Premiul I Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
    BOATA OVIDIU MOLOIU AURORA IV 90 Premiul al II-lea Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
    Bota Teodora Vandici Maria IV 90 Premiul al II-lea Scoala Balcescu - Petofi Satu Mare Satu Mare
    Gheorghe Sabina Fratila Florentina IV 90 Premiul al II-lea Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
    Millhouse Elizabeth Anne Teodosescu Marinela IV 89 Premiul al II-lea Scoala nr. 23 Dolj Craiova
    Paunescu Rares-Andrei Titere Daniela IV 89 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    TESLARU COSMIN TARALUNGA DOINA IV 89 Premiul al II-lea Scoala nr. 5 Roman Neamt Roman
    Fulga Fabian Marian Pit-Rada Marica IV 88 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Rauta Vanessa Fratila Florentina IV 87 Premiul al II-lea Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
    Olaru Alexandra Olaru Vasilica IV 85 Premiul al II-lea Liceul Teoretic G. Gundisch Sibiu Cisnadie
    Avram Ana-Maria Chirita Larisa IV 83 Premiul al II-lea Colegiul National Spiru Haret Gorj Targu Jiu
    Strejescu Alexandru Negrila Cristina IV 83 Premiul al II-lea Scoala Nicolae Titulescu Olt CaracalTamas Cosmin Fratila Florentina IV 82 Premiul al II-lea Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
    Mironescu Alessandra Fratila Florentina IV 80 Premiul al III-lea Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
    MORARU ALIN MOLOIU AURORA IV 80 Premiul al III-lea Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
    Ungureanu Teodora-Flavia Titere Daniela IV 80 Premiul al III-lea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    MUSTATA NICOLETA MOLOIU AURORA IV 79 Premiul al III-lea Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
    Meitoiu Mariana Gabriela Pit-Rada Marica IV 73 Premiul al III-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Matasel Mihaela Nastase Adriana IV 69 Mentiune Scoala nr. 1 Ialomita Tandarei
    Buterez Claudiu Nastase Adriana IV 68 Mentiune Scoala nr. 1 Ialomita Tandarei
    Olteanu Nicoleta Nastase Adriana IV 68 Mentiune Scoala nr. 1 Ialomita Tandarei
    Tasca Elena Nastase Adriana IV 66 Mentiune Scoala nr. 1 Ialomita Tandarei
    Marin Catalin Nastase Adriana IV 65 Mentiune Scoala nr. 1 Ialomita Tandarei
    Elev Mentor Clasa Punctaj Premiu Scoala Judet Localitate
    Blendea Andrei Stioiu Floarea V 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Cinculescu VLadimir Stioiu Floarea V 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Daia Andreea Maria Stioiu Floarea V 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Iordachescu Anca Mihaela Pit-Rada Marica V 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Ivan Antonio Gabriel Stioiu Floarea V 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Mladin Alexandra Stioiu Floarea V 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Nicolaescu Teodora Stioiu Floarea V 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Odor Diana Stioiu Floarea V 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Sava Paul Andrei Sava Saftica V 100 Premiul I Scoala Remus Opreanu Constanta Constanta
    Spirlea Maria Anastasia Pit-Rada Marica V 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Vecea David Stioiu Floarea V 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Bodnar Andreea Bodnar Monica V 97 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Tamaia Maramures Tamaia
    Cebuc Gabriel Stioiu Floarea V 97 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Duhiz Alexandru Stioiu Floarea V 97 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Ionel Iulia Stioiu Floarea V 97 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Olaru Alexandru Stioiu Floarea V 97 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Pitrop Alexandru Gurita Magda V 97 Premiul I Scoala nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani
    Prundeanu Liviu Andrei Stioiu Floarea V 97 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Stancu Gabriel Barbat Ioan Ilie V 97 Premiul I Scoala Dominic Stanca Hunedoara Orastie
    Telegescu Andreea Bratu Ionela V 97 Premiul I Scoala Ion Campineanu Prahova Campina
    Teleptean Roberto Barlau Rodica V 97 Premiul I Scoala S08 Nicolae Popoviciu Bihor Beius
    Vijaica Augustin Stioiu Floarea V 97 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Belu Alexandra Stoean Ileana V 96 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Rusanesti Olt Rusanesti
    Berea Ionela Ganescu Elena V 96 Premiul I Grupul Scolar Dimitrie Leonida Neamt Piatra Neamt
    Bocai Daniel Stoean Ileana V 96 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Rusanesti Olt Rusanesti
    Capitanu Laura Ganescu Elena V 96 Premiul I Grupul Scolar Dimitrie Leonida Neamt Piatra Neamt
    Cretu Andreea Ganescu Elena V 96 Premiul I Grupul Scolar Dimitrie Leonida Neamt Piatra Neamt
    Dinu Andreea Stoean Ileana V 96 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Rusanesti Olt Rusanesti
    Nastasa Alexandru Ganescu Elena V 96 Premiul I Grupul Scolar Dimitrie Leonida Neamt Piatra Neamt
    Tornea Bianca Ivanov Elena V 94 Premiul I Scoala Ion Luca Caragiale Tulcea Tulcea
    Baciu Adela Nuta Marilena V 93 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Balica Eduard Alexandru Pit-Rada Marica V 93 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mehedinti Drobeta-Turnu SeverinCiocan Cristian Stioiu Floarea V 93 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Cioponea Victoria Nuta Marilena V 93 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Mihalache Camelia Nuta Marilena V 93 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Oprescu Stefan Nuta Marilena V 93 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Popescu Alexandru. Nuta Marilena V 93 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Vinturis Ramona Maria Nuta Marilena V 93 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Gimpoeru Elvira Stioiu Floarea V 91 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Zinta Ionut Stioiu Floarea V 91 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Apostoaiei Paula Ganescu Elena V 90 Premiul al II-lea Grupul Scolar Dimitrie Leonida Neamt Piatra Neamt
    Burada Florin Alexandru Nuta Marilena V 90 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Marinescu Razvan Nuta Marilena V 90 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Todea Raul Barbat Ioan Ilie V 89 Premiul al II-lea Scoala Dominic Stanca Hunedoara Orastie
    Ciudoiu Adelin Stioiu Floarea V 88 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Trofimov Alexandra Ivanov Elena V 88 Premiul al II-lea Scoala Ion Luca Caragiale Tulcea Tulcea
    BALAN ANDREEA-IONELA SERBAN EMILIA V 87 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII Costesti Arges Costesti
    Calin Dragos Stefan Petreanu Irina V 87 Premiul al II-lea Colegiul National Unirea Teleorman Turnu Magurele
    Calin Gabriel Serban Emilia V 87 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII Costesti Arges Costesti
    Ionescu Iustinian Serban Emilia V 87 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII Costesti Arges Costesti
    NITA DANIELA-NIHAELA SERBAN EMILIA V 87 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII Costesti Arges Costesti
    Popa Nicoleta Serban Emilia V 87 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII Costesti Arges Costesti
    Stanciu Maria Coada Marian V 87 Premiul al II-lea Liceul Pedagogic Ialomita Slobozia
    Ignat Oana Nuta Marilena V 86 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Lica Robert Mihai Sava Saftica V 86 Premiul al II-lea Scoala Remus Opreanu Constanta Constanta
    Jeler Andrei Teodorescu Alina V 85 Premiul al II-lea Scoala Octavian Goga Cluj Cluj-Napoca
    Voicu Adelin Marius Nuta Marilena V 85 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Burcea Daniel Serban Emilia V 84 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII Costesti Arges Costesti
    Chirita Ariadna Serban Emilia V 84 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII Costesti Arges Costesti
    NAUM ANDREEA-IUSTINA SERBAN EMILIA V 84 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII Costesti Arges Costesti
    Petricica Gabriel Catalin Nuta Marilena V 84 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Comincu Amelia Nuta Marilena V 83 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Cumpanici Alin Munteanu Irina V 83 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII Fruntiseni Vaslui Fruntiseni
    Deleanu Elena-Daniela Serban Emilia V 83 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII Costesti Arges Costesti
    Dima Andreea Matei Rebeca V 83 Premiul al II-lea Scoala Happy Planet Kids Ilfov Bragadiru
    Dragulin Roxana Nuta Marilena V 83 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Ion Cristian Nuta Marilena V 83 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Nechita Danut Munteanu Irina V 83 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII Fruntiseni Vaslui Fruntiseni
    Nicolae Andreea Petreanu Irina V 83 Premiul al II-lea Colegiul National Unirea Teleorman Turnu Magurele
    Surubariu Razvan Gurita Constantin V 83 Premiul al II-lea Scoala nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani
    Badulescu Dan Andrei Matei Rebeca V 82 Premiul al II-lea Scoala Happy Planet Kids Ilfov Bragadiru
    Neagoe Daria Nuta Marilena V 82 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Budulan Ionut Petreanu Irina V 80 Premiul al III-lea Colegiul National Unirea Teleorman Turnu Magurele
    Ionescu Mariana Stefan Mariana V 80 Premiul al III-lea Scoala cu clasele I-VIII Marin Sorescu Arges Mioveni
    Badan Olga Ioana Orindaru Maria V 79 Premiul al III-lea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bacau Onesti
    Videscu Andrada Stioiu Floarea V 78 Premiul al III-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    ALEXANDRU BENIAMIN SERBAN EMILIA V 77 Premiul al III-lea Scoala cu clasele I-VIII Costesti Arges CostestiILIESCU ANDREEA IONELA Pit-Rada Marica V 75 Premiul al III-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Piriianu Oana Andreea Neatu Sabinela V 75 Premiul al III-lea Colegiul Tehnic Bals Olt Bals
    Panait Vlad Matei Rebeca V 74 Premiul al III-lea Scoala Happy Planet Kids Ilfov Bragadiru
    Ciugolia Iustin Fratila Ecaterina V 72 Premiul al III-lea Scoala Mihai Viteazul Constanta Constanta
    Posta Cosmin Giurculet Veronica V 71 Premiul al III-lea Scoala Ion Pop Reteganul Sibiu Orlat
    Ilie Ioana Sava Saftica V 61 Mentiune Scoala Remus Opreanu Constanta Constanta
    Elev Mentor Clasa Punctaj Premiu Scoala Judet Localitate
    Chelaru Simona Gusti Florentina VI 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Paul Banica Dambovita Targoviste
    Dinca Liliana Gusti Florentina VI 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Paul Banica Dambovita Targoviste
    Eftimie Cristina Gusti Florentina VI 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Paul Banica Dambovita Targoviste
    Hritcu Ilinca Clipa Daniela VI 100 Premiul I Scoala Nr. 17 Botosani Botosani
    Paun Andrei Gusti Florentina VI 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Paul Banica Dambovita Targoviste
    Petre Maria Gusti Florentina VI 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Paul Banica Dambovita Targoviste
    Vlad Alexandru Catana Daniela VI 100 Premiul I Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Cucuiet SIlviu-Mihnea Clipa Daniela VI 97 Premiul I Scoala Nr. 17 Botosani Botosani
    Rusu Medina Uleanu Vasile VI 97 Premiul I Scoala nr. 5 Armand Calinescu Arges Curtea de Arges
    GURBINA ELVIS STIOIU FLOAREA VI 96 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Sparlea Ionut Stioiu Floarea VI 96 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Burz Codrin Catana Daniela VI 94 Premiul I Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Dima Andreea Ivanov Elena VI 94 Premiul I Scoala Ion Luca Caragiale Tulcea Tulcea
    Georgescu Andrei Calin Catana Daniela VI 94 Premiul I Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Ivascu Elena Gusti Florentina VI 94 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Paul Banica Dambovita Targoviste
    Musatescu Costin Teodor Catana Daniela VI 94 Premiul I Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Patrutescu Alisa Andra Pit-Rada Marica VI 94 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Manea Dragos Mateias Dorina VI 93 Premiul I Scoala Generala Nr. 4 Brasov Brasov
    Nanora Roxana Stioiu Floarea VI 93 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Semsi Ionut Cristian Stioiu Floarea VI 93 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Constantinescu Adriana Neatu Sabinela VI 92 Premiul I Colegiul Tehnic Bals Olt Bals
    Marin Victor Mihai Matei Rebeca VI 91 Premiul I Scoala Happy Planet Kids Ilfov Bragadiru
    Oprea Ramona Ivanov Elena VI 91 Premiul I Scoala Ion Luca Caragiale Tulcea Tulcea
    Raduta Mircea Ivanov Elena VI 91 Premiul I Scoala Ion Luca Caragiale Tulcea Tulcea
    Cernea David Catana Daniela VI 90 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Duplea Larisa Stioiu Floarea VI 90 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Gioada Cristian Stioiu Floarea VI 90 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Ionescu Diana Stioiu Floarea VI 90 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Popa Eduard-Alexandru Catana Daniela VI 90 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Sabescu Mihaela Stioiu Floarea VI 90 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Spatariu Petrisor Stioiu Floarea VI 90 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Tarlui Gabriela Stioiu Floarea VI 90 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Troc Georgiana Stioiu Floarea VI 90 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Vatasescu Sorina Stioiu Floarea VI 90 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Burcea Andreea Catana Daniela VI 89 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Lutic Robert Neatu Sabinela VI 89 Premiul al II-lea Colegiul Tehnic Bals Olt Bals
    Erceanu David Pit-Rada Marica VI 88 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mehedinti Drobeta-Turnu SeverinMacarie Mihai Macarie Rodica VI 88 Premiul al II-lea Scoala Generala nr. 6 Hunedoara Vulcan
    Bogoi Denis Catana Daniela VI 87 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Cliseru Georgiana Stioiu Floarea VI 87 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Topircean Raluca Giurculet Veronica VI 85 Premiul al II-lea Scoala Ion Pop Reteganul Sibiu Orlat
    Chivara Diana Pit-Rada Marica VI 84 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Gurgui Gabriela Pit-Rada Marica VI 84 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Martesciuc Gabriel Sava Dumitru VI 84 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Aurel Vlaicu Ialomita Fetesti
    Moise Adrian Parvu Mariana VI 84 Premiul al II-lea Colegiul National Mihai Viteazu Covasna Sfantu Gheorghe
    Plostinaru Costinela Pit-Rada Marica VI 84 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Gheaura Valentina Pit-Rada Marica VI 83 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Iagaru Denisa Stioiu Floarea VI 83 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 14 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Blaga Lucian Florin Sava Dumitru VI 80 Premiul al III-lea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Aurel Vlaicu Ialomita Fetesti
    Stanciu Alexandra Uleanu Vasile VI 77 Premiul al III-lea Scoala nr. 5 Armand Calinescu Arges Curtea de Arges
    Neacsu Gabriel Stancu Maria VI 76 Premiul al III-lea Scoala Vranesti - Structura Valeni Arges Calinesti
    Burlacu Ionela Clipa Daniela VI 73 Premiul al III-lea Scoala Nr. 17 Botosani Botosani
    Ciucea Nicoleta Daniela Chiritoiu Corneliu George VI 73 Premiul al III-lea Colegiul Tehnic Bals Olt Bals
    Melniciuc Cezara Clipa Daniela VI 73 Premiul al III-lea Scoala Nr. 17 Botosani Botosani
    Zbughin Ioana Clipa Daniela VI 73 Premiul al III-lea Scoala Nr. 17 Botosani Botosani
    Cizmas Mara Mateias Dorina VI 72 Premiul al III-lea Scoala Generala Nr. 4 Brasov Brasov
    Frinco Horea Vandici Florian VI 68 Mentiune Scoala Balcescu - Petofi Satu Mare Satu Mare
    Badic Dragos Moldovan Viorica VI 67 Mentiune Scoala Generala Nr. 15 Brasov Brasov
    Lazara Alexandru Petrisor Chiritoiu Corneliu George VI 67 Mentiune Colegiul Tehnic Bals Olt Bals
    Voicu Bianca Uleanu Vasile VI 64 Mentiune Scoala nr. 5 Armand Calinescu Arges Curtea de Arges
    Culita Diana Temneanu Claudia VI 61 Mentiune Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti Sector 1
    Iacobita Tudor Clipa Daniela VI 61 Mentiune Scoala Nr. 17 Botosani Botosani
    Slavescu Catalina Temneanu Claudia VI 61 Mentiune Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti Sector 1
    Elev Mentor Clasa Punctaj Premiu Scoala Judet Localitate
    Banica Andrei Uleanu Vasile VII 97 Premiul I Scoala nr. 5 Armand Calinescu Arges Curtea de Arges
    Cuna Bogdan Nuta Marilena VII 97 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Lupanescu Irinel Nuta Marilena VII 97 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Oprea Carmen Nuta Marilena VII 97 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Panoiu Silviu Cristian Nuta Marilena VII 97 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Pupaza Sebastian Macarie Rodica VII 97 Premiul I Scoala Generala nr. 6 Hunedoara Vulcan
    Amza Alina Maria Pit-Rada Marica VII 96 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Bilvanescu Alexandru Pit-Rada Marica VII 96 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Serban Marian Pit-Rada Marica VII 96 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Turcu Andrei George Cruceru Nicoleta VII 96 Premiul I Scoala nr. 23 Dolj Craiova
    Cheranoiu Elena Cristina Nuta Marilena VII 94 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Crinu Alexandra Uleanu Vasile VII 94 Premiul I Scoala nr. 5 Armand Calinescu Arges Curtea de Arges
    Filip Mihai Uleanu Vasile VII 94 Premiul I Scoala nr. 5 Armand Calinescu Arges Curtea de Arges
    Firanescu Florin Nuta Marilena VII 94 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Gusatu Sorin Stefan Nuta Marilena VII 94 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Zamfir Daniela Nuta Marilena VII 94 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Dumitru Dragos Bigiu Angelica VII 93 Premiul I Scoala Alunis-Ostrov Prahova AlunisManasoi Teodor Macarie Rodica VII 93 Premiul I Scoala Generala nr. 6 Hunedoara Vulcan
    Orlea Martina Tilinca Daniela VII 93 Premiul I Scoala Fanus Neagu Braila Braila
    Gheaura Andrei Pit-Rada Marica VII 92 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Paun Diana Gusti Florentina VII 92 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII Paul Banica Dambovita Targoviste
    Balmez Andrada Pirvu Camelia VII 90 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII Romul Ladea Caras-Severin Oravita
    Barbulete Costina Ana Pit-Rada Marica VII 89 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Kanyo Laszlo Kanyo Elena VII 87 Premiul al II-lea Colegiul National Mihai Viteazu Covasna Sfantu Gheorghe
    Usurelu Alexandra Pit-Rada Marica VII 86 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Murgu Teodora Pirvu Camelia VII 81 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII Romul Ladea Caras-Severin Oravita
    Aursulesei Andrei Zaharia Maria VII 80 Premiul al III-lea Scoala cu cls. I-VIII George Calinescu Bacau Onesti
    Lazar Iuliana Zaharia Maria VII 80 Premiul al III-lea Scoala cu cls. I-VIII George Calinescu Bacau Onesti
    Matei Alexandra Zaharia Maria VII 80 Premiul al III-lea Scoala cu cls. I-VIII George Calinescu Bacau Onesti
    Caraiani Ioana Sava Saftica VII 79 Premiul al III-lea Scoala Remus Opreanu Constanta Constanta
    Surmelis Cosmin Sava Saftica VII 79 Premiul al III-lea Scoala Remus Opreanu Constanta Constanta
    Butoi Alexandra Tilinca Daniela VII 78 Premiul al III-lea Scoala Fanus Neagu Braila Braila
    Iordache Ana-Maria Stefan Mariana VII 77 Premiul al III-lea Scoala cu clasele I-VIII Marin Sorescu Arges Mioveni
    Danila Andrei Sava Saftica VII 76 Premiul al III-lea Scoala Remus Opreanu Constanta Constanta
    Gruia Maria Alexandra Petreanu Irina VII 76 Premiul al III-lea Colegiul National Unirea Teleorman Turnu Magurele
    Merliu Ana Popa Sorin VII 76 Premiul al III-lea Scoala nr. 89 - Nicolae Labis Bucuresti Sector 3
    Rusu Matei Popa Sorin VII 76 Premiul al III-lea Scoala nr. 89 - Nicolae Labis Bucuresti Sector 3
    Calarasu Stefania Claudia Cruceru Nicoleta VII 75 Premiul al III-lea Scoala nr. 23 Dolj Craiova
    Mocanu Filip Victor Popa Sorin VII 75 Premiul al III-lea Scoala nr. 89 - Nicolae Labis Bucuresti Sector 3
    Plaesu Alexandra Sava Saftica VII 75 Premiul al III-lea Scoala Remus Opreanu Constanta Constanta
    Vrapcea George Suta Elena VII 73 Premiul al III-lea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Aurel Vlaicu Ialomita Fetesti
    Macrineanu Mihnea Popa Sorin VII 72 Premiul al III-lea Scoala nr. 89 - Nicolae Labis Bucuresti Sector 3
    Zaharia Ramona Iordache Catalin VII 70 Mentiune Scoala cu cls. I-VIII Nr.12 Buzau Buzau
    Hututui Eduard Sava Saftica VII 69 Mentiune Scoala Remus Opreanu Constanta Constanta
    Zaharia Justin Kanyo Elena VII 69 Mentiune Colegiul National Mihai Viteazu Covasna Sfantu Gheorghe
    Pletea Leonard Uleanu Vasile VII 68 Mentiune Scoala nr. 5 Armand Calinescu Arges Curtea de Arges
    Ureche Diana-Georgiana Stefan Mariana VII 68 Mentiune Scoala cu clasele I-VIII Marin Sorescu Arges Mioveni
    Ursu Oana Iordache Catalin VII 67 Mentiune Scoala cu cls. I-VIII Nr.12 Buzau Buzau
    Deliu Catalin Cruceru Nicoleta VII 62 Mentiune Scoala nr. 23 Dolj Craiova
    Elev Mentor Clasa Punctaj Premiu Scoala Judet Localitate
    Antia Stefan Nuta Marilena VIII 100 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Clipa Stefan Clipa Daniela VIII 100 Premiul I Scoala Nr. 17 Botosani Botosani
    Creteanu Adrian Negoescu Adriana Maria VIII 100 Premiul I Colegiul National C.D. Loga Timis Timisoara
    Mircea Valentina Negoescu Adriana Maria VIII 100 Premiul I Colegiul National C.D. Loga Timis Timisoara
    Rus Razvan Negoescu Adriana Maria VIII 100 Premiul I Colegiul National C.D. Loga Timis Timisoara
    Udrescu Bogdan Negoescu Adriana Maria VIII 100 Premiul I Colegiul National C.D. Loga Timis Timisoara
    Banciu Alexandru Negoescu Adriana Maria VIII 97 Premiul I Colegiul National C.D. Loga Timis Timisoara
    Catana Adrian Catana Daniela VIII 97 Premiul I Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Georgescu Iulian Nuta Marilena VIII 97 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Gherna Mihaela Pit-Rada Marica VIII 97 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Gorea Madalina Pit-Rada Marica VIII 97 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mehedinti Drobeta-Turnu SeverinGrigore Cristian Nuta Marilena VIII 97 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Mardagiu Daniela Nuta Marilena VIII 97 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Marinescu Roxana Maria Nuta Marilena VIII 97 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Matei Mihnea Negoescu Adriana Maria VIII 97 Premiul I Colegiul National C.D. Loga Timis Timisoara
    Radoi Eugen Nuta Marilena VIII 97 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Nuta Andra Nuta Marilena VIII 96 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Ceocea Marius Nuta Marilena VIII 94 Premiul I Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Olt Caracal
    Ciuciu Denis Lugosan Meda VIII 94 Premiul I Liceul Teoretic N. Jiga - Structura S08 Gurbediu Bihor Gurbediu
    Enache Mihai Catana Daniela VIII 94 Premiul I Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Gavrila Corina-Ioana Catana Daniela VIII 94 Premiul I Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Nacev Alin Negoescu Adriana Maria VIII 94 Premiul I Colegiul National C.D. Loga Timis Timisoara
    Negoescu Valentin Catana Daniela VIII 94 Premiul I Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Stihi Alexandru Catana Daniela VIII 94 Premiul I Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Vasile Livia Catana Daniela VIII 94 Premiul I Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Motorca Sebastian Negoescu Adriana Maria VIII 93 Premiul I Colegiul National C.D. Loga Timis Timisoara
    Agavriloae Bianca Ioana Gurau Cornelia VIII 91 Premiul I Scoala generala nr. 4 Bacau Moinesti
    Botezatu Georgiana Gurau Cornelia VIII 91 Premiul I Scoala generala nr. 4 Bacau Moinesti
    Ciobotaru Ioan Gurau Cornelia VIII 91 Premiul I Scoala generala nr. 4 Bacau Moinesti
    Gheorghe Bianca Gurau Cornelia VIII 91 Premiul I Scoala generala nr. 4 Bacau Moinesti
    Adamache Stefan Catalin Iordache Nicoleta VIII 90 Premiul al II-lea Scoala cu cls. I-VIII Nr.12 Buzau Buzau
    Macovei Ana-Maria Jibotean Marin VIII 90 Premiul al II-lea Scoala Generala Romos Hunedoara Romos
    Marinescu Iulia Petreanu Irina VIII 90 Premiul al II-lea Colegiul National Unirea Teleorman Turnu Magurele
    Pirvu Ancuta Iulia Pirvu Camelia VIII 90 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII Romul Ladea Caras-Severin Oravita
    Sandru Floris Iordache Nicoleta VIII 90 Premiul al II-lea Scoala cu cls. I-VIII Nr.12 Buzau Buzau
    Rujoiu Razvan Negoescu Adriana Maria VIII 89 Premiul al II-lea Colegiul National C.D. Loga Timis Timisoara
    Strimbei Carla Szasz Dianna VIII 89 Premiul al II-lea Colegiul National O. Goga Harghita Miercurea-Ciuc
    Grigore Cristina Iordache Nicoleta VIII 87 Premiul al II-lea Scoala cu cls. I-VIII Nr.12 Buzau Buzau
    Roca Elisei Butnaru Mariana VIII 87 Premiul al II-lea Grupul Scolar Dimitrie Leonida Neamt Piatra Neamt
    Tacea Bianca Iordache Nicoleta VIII 87 Premiul al II-lea Scoala cu cls. I-VIII Nr.12 Buzau Buzau
    Tancoc Alexandra-Ioana Butnaru Mariana VIII 87 Premiul al II-lea Grupul Scolar Dimitrie Leonida Neamt Piatra Neamt
    Lomanare Adela Viorica Jibotean Marin VIII 86 Premiul al II-lea Scoala Generala Romos Hunedoara Romos
    Stefanescu Marinela Ana Jibotean Marin VIII 86 Premiul al II-lea Scoala Generala Romos Hunedoara Romos
    Avram Mihai Denis Zaharia Maria VIII 85 Premiul al II-lea Scoala cu cls. I-VIII George Calinescu Bacau Onesti
    Alecu Teodora Naduh Gabriela VIII 84 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Badea Catalina Iordache Nicoleta VIII 84 Premiul al II-lea Scoala cu cls. I-VIII Nr.12 Buzau Buzau
    Badea Luminita Naduh Gabriela VIII 84 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Ceausu Georgiana Ana Butnaru Mariana VIII 84 Premiul al II-lea Grupul Scolar Dimitrie Leonida Neamt Piatra Neamt
    Cristescu Adelina Naduh Gabriela VIII 84 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Georgescu Petru Naduh Gabriela VIII 84 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Grasu Adina Naduh Gabriela VIII 84 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Iordache Andra Stefan Mariana VIII 84 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII Marin Sorescu Arges Mioveni
    Marinescu Denisa Naduh Gabriela VIII 84 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Matei Izabela Naduh Gabriela VIII 84 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Mihalcea Vlad Naduh Gabriela VIII 84 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Miritoiu Bogdan Naduh Gabriela VIII 84 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita TargovisteMoater Alexandru Naduh Gabriela VIII 84 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Mocanu Mihai Calin Naduh Gabriela VIII 84 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Munteanu Andreea Naduh Gabriela VIII 84 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Neacsu Maria Mihaela Naduh Gabriela VIII 84 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Nistor Ruxandra Naduh Gabriela VIII 84 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Oancea Diana Naduh Gabriela VIII 84 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Simion Serggio Sorin Butnaru Mariana VIII 84 Premiul al II-lea Grupul Scolar Dimitrie Leonida Neamt Piatra Neamt
    Visan Andrei Naduh Gabriela VIII 84 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Zoita Anca Naduh Gabriela VIII 84 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Meitoiu Bogdan Iulian Pit-Rada Marica VIII 83 Premiul al II-lea Scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mehedinti Drobeta-Turnu Severin
    Bernad Beatrice Naduh Gabriela VIII 81 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Dobre Bianca Naduh Gabriela VIII 81 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Marin Gabriel Naduh Gabriela VIII 81 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Popa Ovidiu Naduh Gabriela VIII 81 Premiul al II-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovita Targoviste
    Vlad Denisa Naduh Gabriela VIII 80 Premiul al III-lea Colegiul National Ienachita Vacarescu Dambovit  postat la 17 Iunie 2011 23:08
  • Nu, nu este mai avantajos deoarece in filme fiecare regizor isi pune amprenta si mai schimba din povestea initiala, te sfatuiesc sa citesti ce este mai important si unde nu mai ai timp te uiti la film  postat la 17 Iunie 2011 23:03
  • Cred ca ii preajma colegilor de la scoala nu esti in largul tau, pe cand in momentrul in care esti cu prietenii te simti in largul tau. Eu am multe colege care sunta in aceeasi situatie ca tine, dar le place asa. Consider ca ar trebui sa te simti bine in pielea ta si nu conteaza cum te comporti...sau cat de feminina esti...  postat la 5 Iunie 2011 21:27
  • Dozator  postat la 5 Iunie 2011 8:20
  • Ai putea sa incerci sa iti tii ceva rece pe ele  postat la 5 Iunie 2011 8:19
  • Pai aduni toate notele, le imparti la cate sunt, inmultestin cu 3, aduni cu teza, imparti la 4  postat la 31 Mai 2011 20:46
  • O coala a 3 e mai mare decat una a 4  postat la 12 Ianuarie 2011 16:27
  • Dupa ce iti faci o mica incalzire la picioare, nu mult un minut sau doua te lasi pana unde poti si incearca sa faci asta in fiecare zi si sa te lasi din ce in ce mai jos.Intr-un final vei reusi, la mine a functionat!  postat la 12 Ianuarie 2011 16:09