Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Cum si-ar boteza jumatatea ta ursul imens de plus pe care i l-ai oferi cadou de Valentine's Day?

69 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Teddy

| mona a răspuns:

L-ar boteza exact asa cum ma alinta pe mine

| faramatania a răspuns:

Bruno

| Azµre a răspuns:

Bubi!

| sofisis a răspuns:

Spiridon

| suităr a răspuns:

Bat pariu pe 5 lei că-i zice Polly.

| Xtadelo a răspuns:

Gogu

| IsabelaIssa a răspuns:

Nu l-ar boteza laughing

| drogh a răspuns:

Dupa numele meu dar cu diminutive.laughing

| SamSon a răspuns:

Bobita laughing

| andrei1237 a răspuns:

L-ar numi dupa numele meu: Andrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am. Intrebarea asta ar trebui adresata partenerei mele...a da, nu am asa ceva. Probabil nici n-ar fi suficient de puerila incat sa-i puna nume unui urs de plus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele nu dau ursi de plus la baieti laughing
Poate cum as numi ursul care-l primesc happy...cred ca... dupa numele lui :3

| alin1450 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate o curva ca tine nu ar da nici moarta un urs la un baiat, dar sunt si alte fete care ar face-o parasuta ce esti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru alin1450):

Hai,hai vezi cum vorbesti!
Nici nu ma cunosti si deja ai ganduri pripite legate de mine!
P.s era o gluma ce am scris inteligentule phbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara!
Am unul deja.
L-a botezat "Ursulica".
O seara buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum? asa cum se face un botez.Cu popa si cristelnita.Ce naiba ma, nimic nu stiti."Se boteaza ursul lui Dumnezeu, bal bla" La musulmani si evrei e altfel. Daca faci parte din aceaste comunitati, cauta ceva de plus cu penis, altfel botezul n-are farmec.

| DarkAndDreary a răspuns:

Probabil dupa numele meu.

| Bøøgey a răspuns:

Ba, toate intrebarile despre Valentine's Gay si Dragobete is penibile, da' asta... asta ii miezu'. laughing

| lumy4u a răspuns:

Bubu sau Bobo

| senstein a răspuns:

Bodo

| franco2003 a răspuns:

Numele meu : Andrei

| white2 a răspuns:

Durky Burky

| IAliveInHell a răspuns:

Big Brunnylaughing asa la numit

| HidroGeNn a răspuns:

Mr.Jhonson laughing

| Crocodilul01 a răspuns:

Pici!

| DarkJoice a răspuns:

L-ar numi Danielle, cum imi spune si mie, desi nu ma numesc asa.

| FURRIA a răspuns:

Probabil ca si numele meu: Adi

| Elly94sweet a răspuns:

Nu cred ca i-as oferi un urs.e feminin acest cadou. dar banuiesc ca i-ar pune numele Marley

| MinionDodo a răspuns:

Pedo Bear rolling on the floor

| nutsa a răspuns:

Dupa initialele numalui sau : Hanko, cu accent pe ultimul "o", original si simbolistic