| mirelaruse a întrebat:

Ajutati un ingeras mic sa traiasca!
Razvan s-a nascut cu o malformatie cardiaca grava, Tetralogie Fallot.Afost operat pe cord la varsta de 6 luni.Acum Razvanel are 2 ani si 9 luni, dar corectiile care trebuiesc facute la inimioara pentru ca el sa devina un copil sanatos, nu au luat sfarsit.
Razvan are nevoie urgenta de IMPLANT DE VALVA PULMONARA, operatie care nu se poate face la noi in tara.Pe data de 27 Mai 2011, ingerasul mic este programat la Clinica de cardiolologie si diabet din loc.Bad Oyenhausen-Germania, pentru interventie urgenta. Familia nu are sprijin familiar si nici financiar pentru a ajunge cu Razvanel la operatie.
http://mirelaruse.wordpress.com/-cazul lui Razvan
Ai dona pentru Razvanel 10 lei din putinul tau?
Ai dona pentru a salva un sufletel de om?

1 răspuns:
| JustEdy a răspuns:

Am suflet de om dar ca sa fiu mai bine imformat am nevoie de numarul de telefon. Ajutand cu o suma de 100 lei.