| anonim_4396 a întrebat:

Asa va fi toata planeta peste 50 de ani?

Da sau nu?

http://www.infomediu.eu/......987_XL.jpg

14 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu toata, ca mai exista si tari populate de oameni cu cap gen Japonia, Suedia, Norvegia, sau Noua Zeelanda.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Mdah...
Novergia.

Acolo impusti 80 de oameni si stai la hotel cu net, piscina, mancare de cea mai buna calitate si tot ce iti trebuie pentru un trai de boier.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Si totusi inchisorile lor sunt mai goale ca ale noastre.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

De asta si pedepsele astea.

Dar si aia din justitie sunt bolnavi la cap.

http://www.realitatea.net/......26647.html

https://www.google.ro/......https?/url

Si mai era o chestie unde zicea ca cica judecatori sau cine sunt aia din sala de judecata radeau cand un tanar a zis ca a bagat mana prin cap si si-a atins creierul.

Ceva de genul.

Acel parlament norvegian trebuie executat in strada la fel si toti din justitie.

Sa fie exemplu pentru restul de cretini care mai sunt acolo.

Si dupa pusi oameni cu capul pe umeri nu cretini care omoara si dupa stau la hotel.

Dracu sa ii ia.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum ziceam, statisticile de la ei te contrazic. Primii factori cauzatori de infractionalitate sunt saracia si lipsa de educatie.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Pacat ca nu sunt cetatean norvegian.

As depasii de 10 ori recordul lui breivik.
Asta pentru a se invata minte cretinii aia care conduc tara.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai fi cetatean norvegian nu ai gindi asa. tongue

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Iti convine sa pleci cu tot neamul in vacanta acolo si sa iti mestereasca un gigel jumate din el si jumate in spital timp de 3 luni?

Si dupa desigur 21 ani de hotel cu net si tot ce trebuie...
Poate da gigelul si pe la o facultate in timpul asta.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Sint sanse mult mai mari sa primesti un sex-surpriza in Vaslui sau sa te omoare maidanezii pe strada aici. Totul e in statistici globale, nu in gravitatea unor fapte izolate. Pentru un Breivik, noi avem SUTE de tigani care omoara batrini ca sa le ia casele, camatari, politicieni corupti care omoara MILIOANE de oameni prin incompetenta si nepasare. Il prefer pe Breivik la orice ora.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Pai si ala din Vaslui e un caz izolat.
Cel putin nu am mai auzit de asa ceva pana acum..Asta cu maidanezii s-a rezolvat de mult timp.Cica ii tin prin lazi frigorifice.Cauta pe ent daca nu crezi. Tiganii au primit drepturi de aia se intampla asta.Acum trebuie sa ne concentram pe cea mai mare amenintsre (isis) Politicienii sunt oglinda poporului. Noi i-am ales si noi trebiie sa ii dam jos. A venit acum neamtul asta refuzat la export.

Ps: Viata anterioara laughing)))))))

Stii vorba aia. Alege raul cel mai mic.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Hai ca vorbim mai tarziu ca ma bag cateva ore la somn.

Iar am muncit toata noaptea.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Izolat pe draq. Ala a bubuit in presa. Violurile si copiii facuti cu unchiu' sunt la ordinea zilei. Isis e amenintare din parti. Mor de nspe ori mai multi oameni in accidente rutiere sau casnice. Isis e praf in ochi si justificare pentru o viitoare ingradire a drepturilor, asa cum a fost cu 9/11 la americani.

| vocea a răspuns:

Probabil dar hai sa traim pana atunci

| Happy33 a răspuns:

Cam da din pacate... noi speram ca nu... dar oamenii rai vor stica natura... si la randul lor pe urmasii lor... ei nu isi dau seama... Sa speram ca noi o sa traim bine
FUNDA?