| gabos98 a întrebat:

Ati ajutat vreodata pe cineva? Pe cine si cu ce

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Zilnic ajut pe cineva. Si pe TPU, si in viata reala.

| Razvan a răspuns:

Mă ajut pe mine zilnic, pe ai mei şi pe tovarşii mei.Cu timp in general, şi apoi bani

| AdelinaC a răspuns:

Atunci cand ajuti din placere nu simti nevoia sa te lauzi ce ai facut.
Poti ajuta oricand si cu orice, iti trebuie doar vointa.

| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Sigur că am ajutat, încă încerc să ajut. Am ajutat la curăţarea României, la găsirea unor animale, la adoptarea altora, am donat hăinuţe, jucării, bani (când dispun de ei) iar în particular ajut pe oricine cu ce pot.
Numai bine!
Pumpkin Pie

| darrio2007 a răspuns:

Da.Am ajutat si voi ajuta, atat cat imi sta in putere.Si in viata reala si in cea virtuala.

| Satisfaction a răspuns:

Eu sunt satanista si nu ajut pe nimeni. Clar? glm...normal ca ajut pe toata lumea si pe TPU si akasuk la mine

| Hombre a răspuns:

Da, dar tot ei ma musca mai tare, asa ca m-am invat minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ajutat un boschetar cu niste bani, sa-si cumpere tigari si alcool laughing

| Simona a răspuns:

Bineintels ca am ajutat...cine merita si cine ma respecta va avea mereu ajutorul si aprecierea mea.

| A12NDRA a răspuns:

Da am ajutat, dar nu imi place sa ma laud cu acest lucru pentru ca nu este o lauda. O fapta buna trebuie sa o ti pentru tine nu sa te lauzi cu ea pentru ca atunci nu mai e fapta buna.

| kindness a răspuns:

Sigur ca da! dar daca tot ajuci pe cineva nu trebuie sa te lauziwinking. asa ca am sa-ti spun doar ca am ajutat si atatwinking si altii m-au ajutat pe mine

| ZeDe a răspuns:

Ieri, am ajutat o batranica sa ajunga la etajul 8 pe scari deoarece liftul nu functiona

| ancu_6221 a răspuns:

Sigur ca da...recent am fost la un centru de plasament si am facut cu copiii de acolo niste activitati si am mai gost la o scoala speciala unde am fost de craciun si le-am daruit un cadou de mos craciun, a fost foarte frumos, as mai vrea sa merg!

| bombonicaCuOtZeTt a răspuns:

Da normal ca la-s ajuta daca as mai ales ca vine craciunulbig hug unde trebuie sa fim buni si Dumnezeu sa ne ierte pacatele daca as vedea oameni nevoiasi pe strada le-as da din hainele care nu le mai folosesc le-as da o bucatica de paine si altele daca prietena mea ar avea nevoie de mine la ceva as ajutao da si eu am ajutat multe lumehee hee sunt o persoana blanda de multe ori vedeam batranei care se chinuiau sa care ceva si ii ajutam sau odata prietena mea era speriata si am consolata sunt multe feluri de a ajuta te rog da-mi funda am mare nevoie de eahappy