| deutza a întrebat:

Mi-am facut un blog pentru o campanie sa spun asa. Cei interesati sau cei care au ceva de spus sa intre si sa comenteze.Mai urmeaza sa pun ideea pentru blog in engleza! Adresa este http://antiracismgrup.blogspot.com. Multumesc!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Succes in campanie!

Anul european al voluntariatului 2011 in Europa si in Romania
http://www.romaniapozitiva.ro/......n-romania/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am votat;-)

| deutza explică:

Multumesc:*

| deutza explică:

DoctorC multumesc mult:* ma bucur ca mai gasesc oameni pe care-i intereseaza soarta celorlalti si nu sunt egoisti sa spun asa... chiar as vrea sa fac un grup te astept acolo si nu numai pe tine ci pe toti.

| DjKatalyno a răspuns:

E ok pentru inceput frumos aspect happy am sa il dau mai departe ca sa se raspandeasca vestea happy

| DoctorC a răspuns:

O idee foarte buna Deutza! Bravooo te felicit pentru ceea ce faci esti un om extraordinar si sa stii ca te sunstin.Romania este mandra ca te are!