| anonim_4396 a întrebat:

Cat ma costa sa reciclez la Copacul de Hartie?

5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nu te costa. Insa e complicat fiindca vor cantitati foarte mari, deoarece au dube. Eu am incercat sa ii contactez cand se muta firma la care lucrez si faceam curatenie in hartie (aveam vreo 200 kg de hartie) si au strambat din nas ca ei lucreaza peste 500 kg, abia m-au pus pe lista de asteptare si m-au anuntat ca vin in 14 zile sa ia hartia. Intre timp, s-a incheiat contract cu o alta firma de reciclare si gata. Deci, daca ai o sacosa sau un sac cu hartie pentru reciclat, nu ai sanse la ei. Mai bine arunc-o in recipientele speciale de pe strada si cumpara tu un copacel. Sau participa la actiunile de plantare ale Mai Mult Verde.

| YepIsSuspended a răspuns:

Nu te costa nimic sa faci o fapta bunawinking

| bruno9432 a răspuns:

Nu te costa nimic trebuie doar sa ii contactezi. Singura problema este ca nu prea au masini care sa treaca sa ia hartia, lucreaza doar cu voluntari si nu prea fac fata cererilor.
Eventual daca nu pot ei sa treaca sa o ia, ai putea sa faci tu un drum la ei cu hartia. In rest. o fapta buna cu costuri zero big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde dar e 10 bani 1kg extre de putin
sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat costa hartia de copt