| Sofffie a întrebat:

Fundita.Cum fac bani pe imvu?

Răspuns Câştigător
| мἷṩṩ ῥʀἷᾗƈἔṩṩ a răspuns:

Poti face credite prin diferite modalitati :)

1. Cu MyYearBook :) ai zilnic cate 1000 sau 500 credite.

2. Pe Facebook. iti da 1000 de credite daca devii fan. :D

3. Daca downloadezi toolbar-ul iti da 1000 de credite :x si cate 300 pe luna :)

4. Cu catelul acela iti da prima data credite o data la 2 ore. :->

5. Daca inviti o persoana iti da 1. 500 credite :D

6. http://www.freewebs.com/imvumafia/WatchBotIV.html da click pe start :)

7. Poti cumpara cu bani reali :)

[cam atatea modalitati stiu :-*]

| xPlayBoy a răspuns (pentru мἷṩṩ ῥʀἷᾗƈἔṩṩ):

Da`mi si mie video cu yearbook cu 1000 p zi sau 500 sau explicami cum dracu straight face

19 răspunsuri:
| Meh a răspuns:

Intra pe asta in fiecare zi: http://www.imvu.com/catalog/web_spinfree.php Dar sunt cam slabe sansele. PE asta in fiecare zi si primesti 50 cr. http://www.imvu.com/catalog/products_new.php

1.Iti faci un cont fals pe imvu.
2. daca ai deja cont pe myyearbook logheaza-te daca nu fa-ti unul.
3.intri pe contul fals de pe imvu si faci tutorialul
4. te duci la homepage-ul tau
5. dai click credits/earn credits/use myyearbook
6. dai pe exchange si transferi cati credits iti da voie in contul tau real de pe imvu
7.intri in contul tau real imvu
8.intri in homepage-ul tau la credits/earn credits/use myyearbook/exchange/ si transferi din myyearbook in imvu.
9.Atat. :D Acum o sa ai cam... 500 sau 1000 credits in fiecare zi.Cu placere :P

| Lollypop89 a răspuns (pentru Meh):

Buna idee love struck

| Patri_Patricia_2000 a răspuns (pentru Meh):

Dar este gratis? Adica nu platesti cu bani din realitate?

| mihneatomescu a răspuns:

Intri la credits-earn credits-refer a friend-invite by email

acum trebuie sa faci un id de mess pe care o sa trebuiasca sa trimiti invitatia. dupa ce ai facut id`ul de mess du-te inapoi la pagina de imvu si completeaza punand adresa de email pe care ai facut-o acolo. dupa ceai completat da continue

asteapta pana primesti un email.deschide mailu si accepta invitatia, da de 3 ori pe yes adica da 1 dataa yes, apoi inchide, mai da inca odata yes si inchide, apoi mai da odata yes si ramai pe pagina aceea, nu o mai inkizi.(asigurate ca ai dat de 3 ori yes!) dupa aceea creeaza un cont de imvu. dupa ce l-ai creeat roga pe cineva sati intre pe acel cont si sa-ti dea chat (o sa te aiba la lista de prieteni) cand o sa-ti apara ca,, x''(numele contului facut de tine) este online o sa primesti 500 credite apoi mai stai putin si o sa primesti inca 500

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg... cine vrea sa ma ajute si pe mine lupu_delia99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si in fiecare zi unde dai la toolbar ca sa-ti faca bani
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai e si o solutie cu hack... cheat engine happy te uiti pe youtube cum se foloseste si iti da la catel alea 2 ore sa treaca mai repede big grin

| Foarfeca a răspuns:

Dati la a doua pagina si apoi pe pet. dupa aia va luati un animal si odata la o ora dati pe credit bla bla bla.

| AiciTrebuiaSaFieUnNume a răspuns:

Frate nu va mai chinuiti atata ia uite aicea mod super simplu da tr 2 pers:iti trebuie o adresa noua de mess fara prieteni pe ea fara numik
da la home pahe la imvu si dai la free credits
si dai la free credits
cauti...pana unde iti arate: refer a friend si dai : invite by imail
iti arata 4 spatii unde trebiue se scrii
2 sunt completete
pai pe alea de sus scrie: pe prima adresa de mess noua cu tot cu @yahoo.com
si la a 2-a scrie un nume la vrajeala
acum intrii la adresa noua de mess
te duci la spam
si astepti sa-ti vina un mesaj
dai clik si dai yes
dupa inchizi unde ai dat yes
si mai dai inca o data yes
acum fa-ti un cont...
si tii minte numele
si parola trebuie sa fie 1234567890

| oBiscuuuite a răspuns (pentru AiciTrebuiaSaFieUnNume):

Mu inteleggg

| AiciTrebuiaSaFieUnNume a răspuns (pentru oBiscuuuite):

Nu mai merge oricum metoda aia, ca nu mai apare refer a friend. x(

| alinav a răspuns:

Poti face credite prin diferte modalitati:
1. prin imvu1 - iti da 1.500 credite
2. prin myyearbook iti da 2000 credite
3. daca downloadezi toolbar`ul iti da 1000 credite
4.http://www.freewebs.com/imvumafia/WatchBotIV.html
5. Cu catelul acela
6.http://www.freewebs.com/imvumafia/WatchBotIV.html
7. Cu yahoo
8. Cu mail catch
Sunt multe modalitati
3. prin

| TheBestMan a răspuns:

1.intra pe imvu si dai la earn credits iar apoi pe myarbook si ati faci un cont pe myarbook si vei primi 500-1000
2.verificati emailul primesti 500
3.intra pe like facebook si primesti 500
4.instaleaza google tolban si primesti 1000
5.trimite contul tau de pe myarbook la asocialitatia imvu si primesti 10.000
6.trimite SMS sa fi VIP si o sa ati dea 50.000 credits Sper ca te-am ajutat
Succes! plzzz funda

| andreea_1079 a răspuns:

Nu stiu. sad

| AllyAllyAlly a răspuns:

Imvu e un super joc dar cand vine vb de banii, pai pot spune ca imi vine rau exista multe posibilitati dar dupa ce le faci pe toate nu mai ai nimic de facut. Cele mai bune sunt: faci cont pe myyearbook joci jocuri de acolo si transferi bani pe imvu(iti apar bani si sc sub ei echsage, nu stiu ceva de genu), cu email-ul:dai la earn credits, invite and refer people, invite by email si la casuta unde sc(email friends sau nu stiu sc tot imi-ul tau) apoi sc numele mesajul si trm...intri pe id tau si citesti emailul, di da(yes) iesi de pe pagina si intri din nou... a doua oara completezisi iti faci cont. Dupa ce ti.ai facut cont rogi o prietena sa intre pe acel cont si sa te invite la chat, dar tine minte sa dai da sau yes depinde de 2 ori ca altfel nu iti merge:p norocbig grin

| jimblaru a răspuns:

Cautama pe idu asta de imvu powerboy99 sau pe idu asta de mess jimblarucornelwinking si am sa-ti spun acolo e fff usor cu un program da mai vb noi pe mess sau imvu

| Inimioare_Love a răspuns:

Salut! 1234567, Vrei sa faci bani pe imvu? Hai ca iti explic eu mai usor, in primul rand trebuie sa dai la Credits, si la EARTH CREDITS, dai la a doua cu 500 credits, si atata tot stiu ca exista si hack dar eu nu stiu acel hack, pentru-ca si eu caut aces hack...crying. Pup lume, si o zii buna!

| XxAlexRooxX a răspuns:

1. Cu MyYearBook :) ai zilnic cate 1000 sau 500 credite

2. Pe Facebook. iti da 1000 de credite daca devii fan :D

3. Daca downloadezi toolbar`ul iti da 1000 de credite :x si cate 300 pe luna :)

4. Cu catelul acela iti da prima data credite o data la 2 ore :->

5. Daca inviti o persoana ti da 1. 500 credite :D

6. http://www.freewebs.com/imvumafia/WatchBotIV.html da click pe start :)

7. Poti cumpara cu bani reali