| Clauudiu a întrebat:

Hei! Nu stiu cum sta treaba cu voluntariatul, nu stiu ce trebuie sa fac sau unde sa merg... vreau sa devin voluntar si sa incerc sa ajut, asa ca va rog sa imi "luminati" mintea happy

P.S. sunt din Bucuresti si am 16 ani big grin

Răspuns Câştigător
| AliGab a răspuns:

Ohoho...pai in Bucuresti te plangi ca nu ai reusit? Anyway...frumos ca vrei sa faci acest lucru: http://www.crucearosie.ro/......untar.html
dar mai poti cauta pe google "vreau sa fiu voluntar" si gasesti o gramada de asociatii si domenii de voluntariat si poti alege. Succes :)

| Clauudiu explică (pentru AliGab):

Pai chestia este ca nu stiu unde sa merg sau ce sa fac pentru a deveni voluntar... Multumesc mult pentru raspuns big grin

| AliGab a răspuns (pentru Clauudiu):

Cu drag happy

3 răspunsuri:
| DjNick112 a răspuns:

Salut! Frumoase planuri, si eu vreau sa fac acelasi lucru, dar nu am reusit inca