| Alinaaa333 a întrebat:

am si eu intrebare: care sunt regulile/varsta necesara pentru a face voluntariat la un spital de psihiatrie? Pls e important

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mîna, nu stiu sigur, dar cred ca după vârsta de 14 ani ai putea face voluntariat, ce vârstă ai acum? Si unde vrei sa faci voluntariat? In Bucuresti? Sau in alt oras? De unde esti? Mult succes si sanatate multă.

| Alinaaa333 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am 15 si da, in Bucuresti

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alinaaa333):

Si de ce ai ales spitalul de psihiatrie? Nu mai erau si alte spitale?

| Alinaaa333 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ba da, dar sunt intersata mai mult in spitalul de psihiatrie

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alinaaa333):

Ok, super, i ti doresc mult succes.

| anonimg a răspuns:

Poti merge la secretariatul spitalului la care te-ai gandit sa faci voluntariat si le spui ce vrei/ce poti sa faci. Paznicul te poate indruma catre birouri.

| Popa_Radu-stefan_1995 a răspuns:

Sadsa