| 141414 a întrebat:

Trebuie sa fac un afis pe tema protectia marii negre. Vreo idee? vreo imagine ca sursa de inspiratie sau orice care sa-mi dea vreo idee?

Răspuns Câştigător
| AnnePlatt a răspuns:

Poti colora afisul cu nuante de albastru, alb. Dupa care scrii o atentionare pe care o scrii pe mijlocul afisului cu litere incolacite de mana cu un rosu mai inchis...Scrie un citat despre marea neagra intr-un colt cu alb/crem...Si daca vrei sa faci un soare mare cu un galben inchis pentru a fi mai interesant. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| andrei733 a răspuns:

Pai fa o mare cu o plaja iar in mare fa ceva negru care sa fie petrol si ceva funoaie pe acolo sticle ambalaje iar la final faci un x mare peste desen