| anonim_4396 a întrebat:

Va rog, deschideti-va inima, semnati si voi aceasta petitie

http://www.ptroa.co.il/petition/

Nu dureaza mult :(!

7 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Am semnato!

| VivianKorea a răspuns:

Si eu am semnat-o distribuiti aceasta petitie pe cat mai multe siteuri

| AnneBre a răspuns:

OMG! cum pot animalele acelea[ca nu se mai numesc oamen] sa le faca asa ceva?straight face De ce le trateaza ca pe niste lucruri?

| liiifeiispiiink a răspuns:

Buna!
Mi s-a facut rau...saracele animalesad le smulg pielea de vii...am semnat.
Doamne!

| Foxxi a răspuns:

Am semnat.

Thank you for signing the petition!

| ღByByღ a răspuns:

Am semnat si voi face mai multe email`uri pentru a semna de mai multe ori.Iti multumesc ca te intereseaza aproape ca am plans la filmulet.E frumos sa mai intalnesc si alte persoane miloase.Acele persoane din China care fac asa ceva sunt o jignire pentru animale.

| scorpionsebyk2 a răspuns:

Doamnee...ce oameni fara inima cum sa ii faci asa ceva unei fiinte vii sau mai bine zis la miliarde...Ar trebuii sa isi imagineze ce sentiment placut ar avea cand li se smulge piele de pe toata suprafata corpului! Am semnat