| milliongirl a întrebat:

Bună.

Am o intrebare decat pentru femei.
Daca vi s-ar propune suma de 1 miliard(nu milion) de euro pentru a face un gang -bang cu toti dusmanii (femei si barbati ) pe care ia-ti avut in viata asta, in care sa fiti umilita si batjocorită, ati accepta? vorbind de o situatie reala, in care, dupa acest gang bang, in contul vostru ar intra suma de 1 miliard de euro.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cati ani ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric NU!

| dullcat a răspuns:

Buna.Ce-i asta? Varianta de film xxx de prost gust a filmului Indecent proposal? laughing

| Hyperion7 a răspuns:

Un om care se respecta, nu-și vinde demnitatea pentru bani!
De restul, nu știu big grin

| Felissa13Eden a răspuns:

Nu m-aș vinde pentru toții banii din lume, în primul rând pentru că mă respect și apoi pentru că îmi respect părinții. Eu vreau un singur bărbat toată viața căruia să mă dedic complet, decât să îmi vând demnitatea pentru niște bani care nu spală rușinea.