| Sportacus123 a întrebat:

În rarele momente când mă uit la filme pentru adulți, mă uit doar la acelea cu mama/mama vitregă. De ce îmi place să mă uit la acest tip de filme? Nu mă simt atras de mama.

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Ei, mama ta poate nu te atrage dar mamele altora? Aici e răspunsul.

4 răspunsuri:
| timidu89 a răspuns:

E nu, iti plac tipele mature dotate tongue

| ALM2000RO a răspuns:

Acesta e fetișul tău, nu știu de unde l-ai dezvoltat dar poți vorbi cu un psiholog dacă chiar dorești să afli cum de ți s-a pus pata pe porn cu mame / mame vitrege.

| Mindfulness a răspuns:

Îți plac mifl-uri, femeile mature, și pe mine mă atrag foarte mult, am 33 de ani și ma atrăgeau de când eram adolescent.

| AntonIacobescu619 a răspuns:

Poate de altcineva din familia/neamul/comunitatea/grupul tau social?