| popdaniel100 a întrebat:

Salut,am 14 ani! Eu mă masturbez o data la doua zile neavând penisul decalotat pentru că îmi era frica sa trag tare de el(metionez că am fost operat de mai demult de fimoza). Aseara am făcut sex cu iubita mea! A început să îmi facă oral...
Dupa ce a supt de doua, trei ori penisul meu s-a decalotat complet, eu având penisul de 15 cm în erecție și nu am avut prezervativ doar lubrifiant! E normal? De ce nu mi s-a decalotat până atunci?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da.
Pentru că n-ai vrut.

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca ți-a fost ție teama să-l decalotezi mai mult.