| BobTheCat a întrebat:

Salut!
Ati citit Hobbitul, de J. R. R. Tolkien? Daca da, v-a placut? De ce?
Stiu ca multi vor "sari" pe mine din cauza aceasta, insa mie nu mi-a lasat o impresie prea buna (in sensul ca actiunea m-a plictisit teribil).
Nu zic ca este o carte rea, chiar ma bucur pentru voi daca va place, insa pur si simplu nu este pe gustul meu. sad
Zi faina! big grin

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

A fost ok, Stapanul Inelelor e mai buna.

| mastadont a răspuns:

Mie îmi place mult Tolkien, dar îmi place atmosfera și lumea unică pe care a reușit să o creeze, nu neapărat acțiunea. Iar dacă știi engleză și îl citești în limba lui originală atunci e excelent.

| Cipi1212 a răspuns:

E supertare HOBBITUL. De asemenea Stăpânul inelelor.