| AlexissMla a întrebat:

"1.Câți ani ti-ai da? 2. Ce înălțime ai vrea sa ai? 3.Care este animalul tau preferat? 4. Ești singur(ă)? 5.Care este cel mai bun prieten al tau?"
am primit o intrebare de genul pe ask.fm,si as vrea sa ii raspund cat mai ironic, nu stiu...intelegeti voilaughingajutati-mabig grinbig grin

3 răspunsuri:
| LovelyKitty2 a răspuns:

1. 69 laughing 2. 4 metri 69laughing. 3. unicornul 4.nu, sunt prea minunata sa ma combin cu cineva. 5. Turturel, unicornul imaginar din Narnia.

| marciana a răspuns:

1.Cati ar fi dupa certificatul de nastere
2.Cea de la pamant/picioare pana la cap
4.La parinti, da
5.Calculatorul
La 3 nu am gasit.

| Roxaname a răspuns:

Buna mi-as da 1890 ani; 30m; javra; nu sunt singura am un rinichi un ficat doi plamani o inima deci nu sunt; prietenul meu cel mai bun este prieten sper ca te-am dat si mai sper ca merit o funditahappy