| anonim_4396 a întrebat:

1. Care e cea mai remarcabila fapta buna pe care ati facut-o?
2. Care e cea mai mare frica a voastra?
3. Care e cel mai rau lucru facut pe care il regretati?

Răspuns Câştigător
| Bertan a răspuns:

1.Nu pot spune care este cea mai remarcabila fapta buna pe care am facut-o pentru ca asta ar insemna sa ma bat cu pumnul in piept si sa spun "Vai cine sunt eu!"
2.Cea mai mare frica a mea este sa imi ratez viitorul pe care mi l-am propus!
3.Rau nu stiu daca ii pot spune, dar este acea ca am plecat de acasa cand aveam 14 ani (acum am 17) in speranta ca imi voi cladi un viitor cu sportul! Bine inteles ar fi trebuie sa renunt la scoala(jumatate din clasa a 8-a si toata a 9-a si a 10-a! Nu am renuntat de tot dar daca mergem la soala de acolo era egal cu 0! Acum sunt acasa ce putin timp si vreau sa ma pun la punct cu scoala! Regret ca nu mi-am ascultat parinti sa raman acasa si sa invat!

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

1. Nu pot sa spun ca am facut o fapta buna remarcabil, a dar am facut multe fapte bune mai marunte.

2. http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01007/spiders-tree_1007234b.jpg

3. In clasa a 5-a ma luam de un coleg si uneori il bateam ( nu imi amintesc ce aveam cu el).

| peperonies a răspuns:

1. Am ajuns diamond la league of legends.
2. Ca nu o sa ajung challenger la league of legends.
3. I-am furat unuia un pentakill odata. Puteam sa i-l las dar na...

| AnonimaOk a răspuns (pentru peperonies):

rolling on the floor clar... nu ma bagati in seama, sunt de pe alta planeta

| iSwag a răspuns:

1) Nu prea mai tin minte :/

2)Sunt mai multe. De la a ajunge vanzator in KFC la dragonii de komodo...

3) Deocamdata nu regret nimic.

| PsihopatX3 a răspuns:

2. Încă nu am descoperit-o
3. Regretele sunt pentru morți.

| Adry15 a răspuns:

1. Nu stiu. ma implic in ajutorul oamenilor, nu cred ca as putea spune EU care e cea mai remarcabila fapta buna, si nici cei pe care i-am ajutat. Binele e facut si atat.
2. Viata e prea scurta pentru asa cevawinking
3. Sunt tanara, incerc sa privesc totul roz si fara remuscari. Nu am facut(sper) rau nimanui.