| annahandball a întrebat:

1. Ce jocuri sunt cu Naruto si Naruto Shippuden pentru ps3?
2. Dar pentru psp?

Răspuns Câştigător
| Florinel a răspuns:

Pentru ps3: naruto ultimate ninja storm, naruto shippuden ultimate ninja storm 2.Si pentru psp: naruto ultimate ninja heroes, naruto ultimate ninja heroes 2 (astea 2 sunt cand sunt ei mici), naruto shippuden legends akatsuki rising (cand sunt ei mari).Eu prefer ps3 si jucurile cu naruto de pe pe3 dar u decizi. Sper ca merit si eu prima mea funda laughing

2 răspunsuri:
| ღLoveღMusicღ a răspuns:

Naruto ultimate ninja storm il am si eu pe psp3 iar pentru. psp sunt naruto ultimate ninja heroes altele nu mai stiu pentru. psp

| Florinel a răspuns:

A aparut inca un joc cu naruto pe psp se numeste naruto shippuden™ kizuna drive.E super tare, are o alta poveste decat cea din anime si iti poti face o echipa de cate patru playeri.