| anonim_4396 a întrebat:

1.De ce Alcapone, spre deosebire de alti gangsteri acesta nu isi ascundea faptele ci chiar se lauda ca e un criminal?
Adica le spunea celor din presa ca e smecher, ca e gangster ca traieste pe barosaneala, ca are arme, etc. Ma intelegeti? De ce facea asta?
2. Alcapone de ce a murit?
3. Alcapone avea 178cm inaltime. Stiind ca acum 100 de ani oamenii erau cu 10 cm mai scunzi inseamna ca un echivalent al lui din ziua de azi ar fi unul care are 188cm?!?! Adica era chiar asa de inalt?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Cine e Alcapone ăsta?

| AliTheo18 a răspuns:

3. Wtf, ce intrebari sunt astea, fara raspuns?

| ionutene17 a răspuns:

Vai de mine... Nici nu stiu cum sa raspund. Poate ca avea atati de multi oameni la putere incat nimeni nu avea ce sa ii faca.