| Ioanaa_5834 a întrebat:

1.Frazee gen"papushaA"."iubita"
2. ce replici folositi zi de zi.
3. niste replici populareelove struck
mersi mult. funda si folositor daca >vreti:

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

1. iubi, bobo, pufi
2.nu am niste replici speciale. vorbesc normal!
3.nu stiu, nu stiu din astea, perversa ca pa targu ocna, vreau sa-mi fac o prietena si nu gasesc rolling on the floor
aceste replici sunt pronuntate in intreaga Romanie!

| CybeRAthlete a răspuns:

Din pacate folosesc mult prea des "bagami'as p***" straight face
de obicei draguta catre cele pe care nu le cunosc dar ma bag in seama cu japk, fata de cele cu care am glume - capro, etc laughing
raspund la "ma" cu "fai", niciodata 'fa", dracuieli... chestii uzuale.
bafta

| LauraLl a răspuns:

1-draguta, frumoasa, fata, copile;
2-"nu stiu d'astea", "ei nu ma innebuni" "du'te tu" si... duten mata sau **** ****(*
3- perversa ca pe targu ocna, mi-a dat de m'a julit, i'a mai duten basca meahappy pls fundaaaaaaaaa:*

| Smile_5509 a răspuns:

Nu stiu din astea chiar se foloseste si in clasalaughing
La un moment dat si o profesoara a zis astalaughing
Si alta a zis: "V-a domesticit youtube-ul"
Deci asta, si ce naiba,"lila, lila"[e un tip in scoala cu pantaloni lila si il strigam asa]
- esti vaca, mai multe

| Craciuuun a răspuns:

1. pwey sincer tot astea

2.nu stiu, nu stiu de astea. laughing orice roman face la ora actuala asta rolling on the floor)

3. replici populare hmmm.hwey iubire. te fu.sczzz te duc undeva tongue laughing)