| AndreeaCristina96 a întrebat:

1. Ok o sa va pun intrebari logice si funny deci sa incepem
-Un test de nebuni: Doctorii iti arata o cada plina cu apa, o cana si o galeata tu ce alegi sa golesti cada?
2.Cine a fost primul oul sau gaina?

Răspuns Câştigător
| Cattalina a răspuns:

1. Scot dopulwinking
2. Gaina, fiindca D-zeu a creat prima data animalele si apoi gaina s-a reprodus prin ou

P.S. Nu mi s-au parut deloc funny

7 răspunsuri:
| Satisfaction a răspuns:

1.Galeata
2.Gaina pentru Dumnezeau a facut animalele nu ouale

| 0andreea1 a răspuns:

Ooullaughing

| Adriana5827 a răspuns:

Pai...fiind cada, banuiesc ca poti scoate dopul si se goleste singura laughingDaca nu are...cu galeata, logiclaughing

| No a răspuns:

1. o galeata
2. gaina
happy

| Andarock a răspuns:

1.nu stiu...aleg galeata

2.Pai Dumnezeu a inventat gaina, iar apoi gaina a facut oul...smug

| Gam3 a răspuns:

1. Pentru ce so golesk daca nu e spus ca trebuie sa golesc cada cu apa.
2. Gaina Desigur

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cred ca cel mai simplu ar fi sa scoti dopul.
Iar la chestia cu oul si cu gaina... daca aveai bunul simt sa cauti mai intai la intrebari si raspunsuri, descopereai ca au mai fost cel putin vreo mie de cretini inaintea ta care si-au inchipuit ca au inventat ei mersul pe jos si apa calda.