| anonim_4396 a întrebat:

1.Pentru tine care este cel mai rapid mod de a uita?
2.Cum să scăpăm cât mai repede de kilogramele în plus pe cale le punem în timpul sărbătorilor?

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

In viata, problema este cum sa nu uiti, nu cum sa uiti! Sistemul de autoaparare al organismului sterge cam tot ce crede ca e in plus, dupa criterii de el stiute.
Mananca cat mai putin in plus ca sa ai de dat jos acel putin numai. Dansul ajuta foarte mult, egal ca nu esti balerina.

| Flav a răspuns:

1. Timpul e sinucigasul perfect. [ Veritasaga ]
2. Esti gimnasta? Faci box? Daca nu, lasa-le unde sunt.winking

| claudica a răspuns:

1. nu ma mai gandesc la acel lucru pe care vreau sa il uit
2. nu maca mai mult decat e necesar si nu ai sa ai nevoie de dat jos kilogramewinking eu asa facwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Muncesc pe branci, lala de inoot, de forta sau fitness.
Mananc mai putin, rational, fructe multe mai putina paine, cu gramaj, oricum ce se depune in zilele astea le dam jos cand ne apucam de treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. eu ies cu o prietena, vorbim de altceva pe moment si intr-adevar, uit, dar cand ajung acasa imi amintesclaughinglaughing. nu am un mos special. pur si simplu las lucrurile sa se desfasoare normal. 2. Voi face cateva abdomene, batai cu zapada si as vrea sa ma dau cu sanicrying;((crying.

| Tn a răspuns:

1.Pai Imi Gasesc Ceva Care Sa Imi Placa La Nebunie De Facut
2.Cred Ca Luand Bicicleta La Plimbare...