| Insomnii a întrebat:

1.Salut TPU am o are problema mai ales vara. Mia imi plac( de fapt ador) pantalonii scurti, dar urasc fustele, de aceea de fiecare data cand merg undeva indiferent cu cine sunt trebuie sa fie un tampit care ori ma fluiera, ori se baga in seama ca prostul si chestii din astea?
ce ar trebuiii sa fac ca sa scap de ei?
2.Mama mea vrea ca eu sa port fuste si rochii chestiute care mia nu-mi plac. De exemplu azi cand sa ma imbrac ca sa ma duc la scoala am descoperit ca preaiubitii mei blugi mulati au disparut si in locul lor am gasit multe fuste. Am fost nevoita sa ma ibrac cu una din ele deoarece era tarziu si intarziam la scoala.
Ce ar trebui sa fac ca sa scap de calvarul asta cu fustele si rochiile? am incercat sa-i spun mamei mele ca nu-mi plac asemenea lucruri dar n-a functionat din pacat!crying
Dau fundita la cine ma ajuata.

1 răspuns:
| speranata a răspuns:

Spune-i adevarul... ca baietii iti ridika fusta si te fluiera. si te simti prost, nu are cum sa te refuze, zii ca tu nu te simti bine in fuste si rochii zii si tu ei sa poarte si ea fuste si rochii ca tine :]]. in fine vb serios acum zii adevarul ca nu te simti bine si ca tie iti place sa mai alergii {ceva de genu } si nu poti alerga in fusta sau rochie