| Rox10 a întrebat:

5.01.2013,cea mai urata zi a mea.Prietenia cu cea mai buna prietena a mea s-a sfarsit din cauza incapatanarii mele si a faptului ca nu vreau sa ma schimb.A trebuit sa ma impart intre 2 prietene foarte bune iar rezultatul final este unul cumplit. Uite asa s-a terminat o prietenie de 2 ani de zile in care am ras, am stat nopti treze,ne-am dat sfaturi, ne-am avut ca surorile.Voi ce credeti? Trebuia sa lupt in continuare pentru prietenia noastra sau sa o las asa cum a picat?

Răspuns Câştigător
| Indestructible a răspuns:

O prietenie adevărată nu se sfârşeşte aşa cum crezi tu, fetiţo. Dacă fata aia îţi era prietenă, te-ar fi acceptat aşa cum eşti, şi nu ţi-ar fi impus să te schimbi. Nu trebuie să te schimbi pentru nimeni dacă tu te simţi bine în pielea ta şi îţi place aşa cum eşti.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Rox10 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri.Amandoua m-au facut sa ma gandesc mai bine si imi pare rau ca decat una primeste funda.

| SerafimHD a răspuns:

Inca nu esti suficient de matura pentru a distinge intre bine si rau, intre corect so gresit, intre prieten sau dusman