| Anonymous56 a întrebat:

5)Esti singur in masina ta de doua locuri si conduci intr-o seara friguroasa si ploiasa... treci pe langa o statie de autobuz... unde vezi 3 persoane asteptand autobuzul:
1. batranica accidentata care poate muri daca nu ajunge urgent la spital
2. prietenul tau cel mai bun, care tocmai azi s-a gandit sa-si lase masina acasa
3. iubitul / iubita ideala pe care asteptai de o viata sa il / o intalnesti.
Pe cine ai lua in masina, stiind ca exista posibilitatea ca langa sofer sa stea un singur pasager? Poti sa iei batrana, pentru ca ea e pe moarte sau poti sa il alegi pe vechiul tau prieten. Si totusi, sansa de a gasi partenerul ideal s-ar putea sa nu ti se mai ofere.

Pe cine ai lua in masina, stiind ca exista posibilitatea ca langa sofer sa stea un singur pasager?
1 batranica
2 prietenul
3 iubitul / iubita ideala
4 pe niciunul

8 răspunsuri:
| andreap33 a răspuns:

Prietenulbig grin

| deea4u a răspuns:

Iubitul care sa o tina pe batranica in poalabig grin
fuunda?

| Crina_7980 a răspuns:

Aş da cheile prietenului meu şi i-aş spune să ducă bătrînica la spital. Apoi eu cu perechea ideală aş merge pe jos.

| anDa a răspuns:

Niciunul; D

| Isabelamaria21 a răspuns:

Batranica deoarece as avea pe constiinta moartea ei sh iubirea trece prin stomac laughing

| LoveGivesYouWings a răspuns:

4 ii dai masina prietenului tau sa duca batranica la spital si tu ramai cu iubitul|iubita ideala big grin

| Anonymous56 explică:

Raspunsul e:4.pe niciunul-explicatii:
Ii dau pritenului meu masina sa o duca pe batranica la spital, iar eu stau cu iubitul/iubita ideala in statie ca sa asteptam impreuna autobuzul.

| Razvan a răspuns:

Pe niciunul. Ori toti, ori niciunulbig grin