| Daria a întrebat:

A aparut a 6-a carte(Tentatia) din seria"Casa Noptii"?

Răspuns Câştigător
| LiaYapp a răspuns:

Nu. Nu a aparut. Apare la sfarsitul acestei luni sau cel mult la inceputul lunii febroarie, iar coperta nu este finalizatahappy

10 răspunsuri:
| RoxyVoica a răspuns:

Da.Tocmai a aparut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut pe 6 ianuarie la bucuresti, dar nu stiu daca aparut si in celelalate orase. Eu sunt din bacau si aici cel mai curand pe 17 apare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RoxiVoica esti "dusa" unde ai auzit tu ca in buc a aparut, macar de te-ai fi informat inainte de a raspunde. nici macar pe site-ul editurii, la "in curs de aparitie "nu e dar sa mai fie si pe piata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu pe 17 ianuarie o sa apara un site pentru precomanda...nu are cum sa fi aparut deja pentru ca abia luni este posibil sa fie finalizata coperta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va mai certati...cine a vazut-o in vreo librarie sa spuna ca a aparut si cine nu sa iasa de pe site sau sa spuna ca nu stie si gata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai a aparut pe siteul edituri la ''În curs de apariţie''...acolo scrie ca prin februarie 2011 apare.nu stiu asteptam si vedem.si eu sunt mare fan al cartilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt chiar a aparut sa stii ca mi-am luat-o eu de la diverta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut pe www.litera.ro pentru precomanda

| Bianca2b a răspuns:

Intra pe www.bianca2b.wordpress.com si vei afla mai multe detalii.Coperta a fost finalizata, a aparut link-ul de precomanda(il gasestii pe blogul care ti l-am dat) si va aparea in februarie.