| Daria a întrebat:

A aparut "Tentatia"-Casa Noptii?

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Da, a aparut pe 6 ianuarie. O poti comanda aici: http://www.librarie.net/......-Cast-Cast

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu prea inteleg la ce te referi, stiu ca, Casa Noptii este o colectie de carti, Tentatia este cumva volumul 6? daca da, nu am vazut sa apara eu am doar primele 5 volume...

| LiaYapp a răspuns:

Nu. Pe situl litera nu a aparut inca. Ei au zis ca va aparea dupa 10 februarie dar nici azi nu a aparut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,scrie pe google filme noi, site-ul filmestraine.it dar iti da si in romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a aparut din 6 ianuarie 2011

| andreyuta a răspuns:

Da