| MiriamXDD a întrebat:

A auzit cineva de produsul 'Black Latte' si daca da a fost bun la ceva?

Răspuns Câştigător
| MariaJust a răspuns:

Salut. Uite aici niste pareri despre Black Latte - https://alecia.ro/......t-romania/

Daca vrei parerea mea personala: este doar un alt produs de slabit caruia i se face publicitate excesiva. Nu spun ca nu ar fi bun, vad care are in compozitia sa si L-Carnitina ceea ce este bun, insa mi se pare un supliment foarte scump.

De asemenea, trebuie sa iei in considerare ca trebuie sa tii o dieta. Daca vrei o recomandare de dieta, Dieta Dukan este o optiune cu care nu poti da gres indiferent daca folosesti sau nu un supliment pentru slabit.

Sanatate si succes in cura!