| Daria a întrebat:

A citit cineva cartea "Micutele mincinoase" de Sara Shepard? Ce parere aveti de ea, isi merita banii?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Marynna a răspuns:

Eu inca nu am terminat-o,dar imi place.E destul de interesanta povestea,are de toate,si romantism, si actiune[pentru ca nu iti dai seama cine e A.], de toate.Am inceput sa ma uit si la serial, si sunt mici diferente.In carte zice ca fetele nu isi prea vorbesc dupa moartea lui Ali,in serial vorbesc mai tot timpul, in carte zice ca Hanna a furat o bratara, in serial o pereche de ochelari Prada.Si in primele 2-3 episoade e cam toata cartea.Bine,cartea care a aparut la noi este doar prima carte, am inteles ca sunt vreo 8 iar a 2a urmeaza sa apara la sfarsitul lui aprilie-inceputul lui mai.
In concluzie, eu iti recomand sa o iei, e dragutahappy

2 răspunsuri:
| daniel_2344 a răspuns:

E super seria asta, sunt 10 carti pana acum. Sunt foarte mici diferente fata de serial. Merita!

| daniel_2344 a răspuns:

A, si am uitat sa-ti spun ca serialul se va difuza si la noi pe Pro TV spre sfarsitul anului.