| Anonim1045 a întrebat:

A citit cineva Domnisoara Christina de Mircea Eliade? Eu da, dar nu mai stiu cum au omorat spiritul ei... Puteti sa-mi spuneti si mie daca stiti?

Răspuns Câştigător
| Eff a răspuns:

I-a infipt egor un tarus in inima. Cand si-a dat seama unde era ingropata, adica in pivnita

2 răspunsuri:
| Anonim1045 explică:

Multumesc mult!big grin

| madagascar a răspuns:

Da am citit acum cativa ani si imi amintesc ca au ars casa da nu mai stiu daca iau dat ei foc sau cum s-a intamplat si parca murise si aia mica, daca ai citit trebuie sa stii