| LupulAlb a întrebat:

A citit cineva toate cartile Vampire Diaries, daca da cum se termina? Adica Elena ramane cu Damon, Katherine moare? As vrea mai multe amanunte. FUNDA

1 răspuns:
| 德尼莎 a răspuns:

Da katherine moare dar nu trece prin bonnie merge altundeva cred ca in iad. Elena nu o sa fie cu damon se despart dar nu pentru mult timp ca se impaca. pff. Apoi stefan il omoara pe prietenul lui damon dar nu trece dincolo si o sa se razbune pe stefan si pe Elena ..bla bla bla ..eu nu am citit cartile eu m-am uitat direct la serial,,, sincera sa fiu nu stiam ca exista carti dupa film laughing)