| Aero_2277 a întrebat:

A comandat cineva vreo arma airsoft de pe www.mercenarul.ro? pentru ca vreau sa imi cumpar si eu una, va rog raspuns

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cumparat mai multe arme de la ei.seriosi,punctuali si corecti.Multe produse in stoc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este doar o replica a unei arme dar in fond este o jucarie cu bile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am comandat eu un DE si l-am primit folosit, plin de zgarieturi si incomplet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Armele de la mercenarul sunt jucarii in toata regula.de aceea nu necesita permis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am comandat acum o saptamana si inca nu am primit nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare site de airsoft. Magazinele nu prea au marfa dar depozitul pentru site e ok.Gasesti de toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am comandat de pe www.airsoft.ro.
Punctuali, seriosi si calitate ireprosabila. Mercenarul se aprovizioneaza de la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte neseriosi mau tinut o luna cu un pistol in garantie

| Iuhas_Octavian_1977 a răspuns:

Eu am cumparat un franchi tactical shoutgun si peste doua zile mi s-a stricat, stau de 1 luna in garantie cu e pentru ca nu mai are in stoc!

| DragosAirsoftMilitaria a răspuns:

Cei mai Buni!winking

| adicata a răspuns:

Da, am comandat de la ei, servicii ireprosabile, marfa de calitate
, recomand.

| adicata a răspuns:

Da, au raspuns prompt, am primit replica asa cum au promis, am sa mai cumpar de la ei.

| cristy136 a răspuns:

Frate! daca vrei sa ai o arma pe din afara reala si pe din inauntru de jucarie... spor la treaba!

| Mihai_Prichici_1994 a răspuns:

Iti trebuie permis port arma
pentru pistoalele de pe mercenarul.ro?

| ionut_3536 a răspuns:

Da, pot spune ca sunt ireprosabili, am luat un steyr m9 pe care il recomand! super servicii si pot spune ca si preturile sunt competitive.

| Munte_9881 a răspuns:

Da am luat is seriosi is din galati baietitii iti vine comanda in 2 zile