| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

A cumparat / testat cineva parfumul One Milion de la Paco Rabanne? E ok, isi merita banii?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

One Milion de la Paco Rabanne nu este parfum, este apa de toaleta si pentru pretul lui este OK, miroase bine. Tot de la Paco Rabanne bun, mai este si Ultraviolet MAN.Altul este Thierry Mugler - A Men, Ungaro iii, Tom Ford - Grey Vetiver, Yves Saint Laurent - La Nuit De L'Homme, F by Ferragamo, Narciso Rodriguez Limited Edition...si nu imi mai aduc aminte acum (toate sunt probate de mine).

| Bubble13 a răspuns:

Varul meu are acest parfum. Miroase super bine.Eu cel putin il adorhappy

| razvanel112 a răspuns:

Sa stii ca si eu mi-am luat sa vad cum e. miroase foarte bine doar ca am platit destul de mult si s-a terminat repede... dupa mi-am luat un fake sa vad care este diferenta. ia ghiceste, miroase exact la fel doar ca nu tine 3-4 zile cum tine cel original. tine undeva la 24-30 de ore.
de aici mi-am cumparat si sunt foarte multumit...
http://www.revis.ro/......ou-7417622