| xVampirJmkx a întrebat:

A facut careva jocul ala cu tabla Ouija? Sunt adevarate toate chestiile de genul ca se sting lumini, se sparg chestii? Pls luati in serios.

6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Da, este adevarata. Au fost destule cazuri dupa acest joc au aparut in locuinta entitati nu tocmai placute. Nu toata lumea crede in aparitita fantomelor sau a demonilor. Iti recomand sa consulti grupul de Intamplari interesante despre paranormal de pe Facebook https://www.facebook.com/groups/246024919182219/?ref=bookmarks da o cautare si vei vedea de la cei care au jucat acest "joc".

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, dar de vină nu e tabla. De vină sunt energiile psi a celorde față, pe care ideea de a vorbi cu morții le face să iasă din ei. Așa că dați-i drumul băieți, chemați pe Azalzel și Astaroth, să vă spargă chestiile.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu este adevarat.

| Andreeush a răspuns:

Nu e reală.

| Sofer a răspuns:

Eu nu cred.

| Ely1234567 a răspuns:

Eu nu cred asa ceva