| Dani_2567 a întrebat:

A folosit cineva capsula de slabit? Pareri despre asta?

7 răspunsuri:
| dicualex a răspuns:

Nu am folosit eu, dar stiu pe cineva care a folosit, e eficienta, dar daca faci sport risti sa fi scos afara din cariera [ Gen Mutu.], dar tipului care a folosit asa ceva, au avut asupra lui niste efecte secundare, deci nu recomand.

Dar nu va inteleg, IESITI Frate afara, Lasati FastFood-urile, Alergati, faceti miscare, Flotari, genuflexiuni acasa, va duceti la scoala 6 ore, acasa stati alte 8 ore in fata pc-ului cum vreti sa slabiti?

| KaTtY a răspuns:

Sunt bune, slabesti repede de la ele
dar este o problema, dupa ce nu mai iei capsulele te ingrasi de 2 ori mai mult decat erai
si sunt cazuri care au ajuns si la spital din cauza capsulelor de slabit

| isabellle a răspuns:

NU. dar doamne fereşte să nu faci prostia să iei!
în primul rând, cunosc o grămadă de persoane care au luat, şi după 2 zile de întrerupere a " tratamentului ", s-au făcut nu dublii de cât erau, ci triplii :)
deci eu te-aş sfătui să nu iei această " pastilă minune " distribuită de chinezi;) ştim cu toţi cât de " calitative " sunt lucrurile făcute de chinezi.
Apropo. Mai sunt şi alte efecte secundare precum dureri ale capului, sângerări spontane şi căderii ale părului.

mai multe amănunte ai şi aici : http://stirileprotv.ro/......grave.html

Faci ce vrei până la urmă. baftă >; D

| Alex08062018 a răspuns:

Nu cred ca functioneaza

| Marcus99 a răspuns:

Nu am incercat

| Andrei226035 a răspuns:

Nu am folosit

| aDyTzZu_5354 a răspuns:

Nu-ti recomand.ca a luat o ruda si dupa 2 zile a lesinat...straight face