| anonim_4396 a întrebat:

A fost cineva de aici martorul unui fenomen paranormal? Astept poveștile voastre!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eram prin a 6-a într-o tabără. în camera fetelor erau 2 seturi de paturi supraetajate și un pat mare de 2 persoane. vorbisem noi să facem o farsă unui băiat pe care nu-l suportam deloc așa că am complotat cu ceilalți băieți să-l convingă pe ăla să vina la noi în cameră noaptea chipurile să ne facă el o farsă și atunci să sărim pe el sau ceva.
Pentru asta ne-am pus 4 fete în patu ăla mare, și mai erau încă 2 în paturile celălalte.
camera noastră era vizavi de baie iar camera băieților era pe perete cu baia, în stânga băii iar camera supraveghetorilor era chiar lângă a noastră.
Se făcuse noapte, fetele adormiseră și rămăsăsem doar eu și o fată treze și ne strângeam de mână să nu adormim și noi.
la un momnet dat s-a auzit ușa camerei băieților deschizându-se și pași. tot în momentu ăla s-aauzit deschizându-se ușa proprietarilor și s-a auzit cum îl certau pe ăla că ce caută afară la ora asta, el a mințit că se duce la baie și i-au zis să treacă în cameră. s-au auzit ambele uși de la camere închizându-se. Nu mai știu exact dacă am auzit/văzut ușa noastră deschizându-se, cert e că am văzut o siluetă stând șezut pe patu din fața patului nostru. o siluetă înaltă, deci n-avea cum să fie băiatu ăla. și înainte să spuneți că era proprietaru vreau să anunț că eram fix pe punctu de adormi și ce a fost aia a dispărut fără să se audă vreo ușă deschizându-se sau să văd mișcare în cameră laughing) pur și simplu în secunda 2 nu mai era. nu știu, nu mi-am putut niciodată explica ce a fost aia. propeitarii erau bătrâni și silueta aia dacă îmi amintesc bine părea de om tânăr gen 20 și ceva-30.

Răspuns utilizator avertizat