| Keisha a întrebat:

A fost cineva la piscina de la Ciric (Iasi)?

Cum este?

Ce parere v-ati facut?

Multumesc!

3 răspunsuri:
| George_Alecss_1998 a răspuns:

Da am fost eu... A fost destul de frumos, Doar ca are si parti bune si parti rele: Cele bune-Piscina are un design destul de jmecher - Nu prea sunt tigani care te injura degeaba.
Cele rele: Pretul ete mare:15 lei straight face -Apa este foarte mica(cam 2-2.50 metri)
-Cabina unde te schimbi este foarte prost pusa.
In rest. n-a fost cine stie ce. Eu iti recomand sa mergi la Strandul din Iasi. Este ieftin(8 lei, daca strangi 10 pers. intri cu 6 lei de persoana) apa cat de adanca vrei si altele... pacat de tigani care vin acolo. Sper ca te-am ajutat.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru George_Alecss_1998):

Nu consider ca 2-2.5m este apa mica straight face Pun pariu ca mai mult de 1.85 nu ai...

| George_Alecss_1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

am 1.70 laughing ddar cand te arunci in cap dai cu capul de fundul bazinului... conteaza si adancimea... cas eu mic. e partea a doua laughing Trebuie sa stii sa inoti. si apoi o sa vezi ca apa e mica.winking