| anonim_4396 a întrebat:

A fost cineva la Vatra Dornei? Cum e acolo?big grinSi ce pot vizita?happy

4 răspunsuri:
| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Am fost eu intr-o excursie acum 3 ani la Vatra Dornei.Am fost la parcu cu veverite intr-adevar e asa cum spune andry, mai stiu ca am vizitat si niste catedrale sau manastiri, m-am dat si cu telescaunul si am mai vizitat si un fel de muzeu cu exemple de case din timpurile mai vechi.Frumos acolo!

| Dede_1899 a răspuns:

E foarte frumos acolo! Mai ales in timpul iernii cand e festivalul iernii:X:X:X Vara nu stiu ce altceva ai putea face decat sa te joci cu veveritele prin parc si sa mergi in cluburi(au cluburi superr:X)

| LionDen a răspuns:

Cauti cazarelaughing? daca vrei iti fac un tur mocatongue... jah_jah_lover

| MickeyAndryyy a răspuns:

Am fost eu e minunat pai poti sa incerci parcul cu veverite este foarte frumos in parc este si catedrala sa mergi in centru sa vezi toate fantanele arteziene si nu stiu...mergi si in alte orase pe langa Vatra Dornei! Apropo... daca cumperi niste nuci si le lovesti usor veveritele o sa vina si iti mananca din palme nucile daca nu ma crezi poti sa imi ceri id-ul si iti dau poze cu mine si veverita!